Opłaty za obiady za miesiąc listopad:

kwota 57, 00 zł

KL. I, II, III, VII

wpłacają 54,00 zł

Wieczór Filmowy

27 kwietnia, tuż przed weekendem majowym w naszej szkole odbył się, kolejny już, wieczór filmowy dla gimnazjum, który zorganizowały panie: Małgorzata Chmurska, Barbara Gawrysiak i Barbara Antczak-Sadowska. Nauczycielki miały jeden wspólny cel, przekonać młodzież do dzieł z klasyki filmu, bo kino nie kończy swej produkcji tylko na komediach. Zebraliśmy się o godzinie 16 w sali historyczno-geograficznej, tuż po wszystkich zajęciach lekcyjnych i dodatkowych. Na wieczór przyszło około 30 uczniów z naszego gimnazjum. W repertuarze filmowym mieliśmy filmy ze szkolnej filmoteki, ale też filmy zaproponowane przez uczniów. Obejrzeliśmy: „Love Story” - A. Hillera ; „Zieloną Milę” - F. Darabont’a ; „Salę Samobójców”- J. Komasy  oraz fragmenty innych filmów proponowanych przez młodzież.  Atmosfera była bardzo przyjazna, każdy w gronie swych przyjaciół mógł odpocząć  oglądając jednocześnie filmy. W między czasie robiliśmy  przerwy, podczas których jedliśmy, piliśmy się i rozmawialiśmy. Podsumowując, wieczór filmowy bardzo się udał,  szkoda tylko, że nie jest on częściej i nie trwa całą noc.

Magdalena Kaczmarek