Opłata za obiady
za wrzesień: 54 zł
Płatne do 13 września

Wojewódzki Finał Volleymania 2011

25 września (niedziela) na Orliku w Łodzi na ul. Kusocińskiego odbył się Wojewódzki Finał Volleymania  2011. Nasze dziewczęta w składzie: Paulina Sobierajska, Karolina Sobierajska, Martyna Drożdżalska, Natalia Koślin, Irmina Sasin, Anna Słaby – zdobyły pierwsze miejsce i awansowały na rozgrywki ogólnopolskie w Sopocie (1-2.09). W pierwszym meczu dziewczęta pokonały Gimnazjum nr 22 z Łodzi. Następny mecz reprezentantki grały ze szkołą z Buczkowa była to walka o finał oraz wyjazd do Sopotu.  W ostatnim meczu spotkały się z uczennicami z Sulejowa. W całym turnieju dziewczyny nie straciły nawet seta. Wyniki:

ZS Bratoszewice- Gimnazjum nr 22 Łódź 2:0, ZS Bratoszewice-  Gimnazjum Buczek 2:0, ZS Bratoszewice- Gimnazjum Sulejów 2:0

Karolina Sobierajska