Opłata za obiady
za wrzesień: 54 zł
Płatne do 13 września

Dnia  23 września w Zgierzu odbyły się Zawody w biegach przełajowych. Spora grupa z naszej szkoły, ze starszych klas podstawowych i gimnazjalnych wzięła w nich udział. Dziewczyny zmierzyły się z kilometrową trasą, a chłopaki o pół kilometra dłuższą. Trasa biegła wewnątrz lasu, na około stawu. Było naprawdę ciężko, konkurencja była ogromna, ale nikt z naszej szkoły nie został w tyle. Szczególny sukces osiągnęła uczennica klasy 5-Olga Kowalczyk. W swojej grupie zajęła 4 miejsce i niedługo ,z najlepszą szóstką jedzie na zawody wojewódzkie. Kilka osób z naszej szkoły również znalazło się w pierwszej dziesiątce. Jak widać Bratoszewice potrafią!

D. Szcześniak