Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

Akcja sadzenia lasu

W dniu 29 października 2019 roku uczniowie klasy 7 wraz z wychowawczynią wzięli udział w akcji sadzenia lasu. Areał do nasadzeń usytuowany był w miejscowości Gieczno na terenie Nadleśnictwa Grotniki. Uczniowie sadzili 2 gatunki drzew: sosnę i dęby. Na wstępie prac pan leśniczy przedstawił instrukcję sadzenia drzewek, później uczniowie dobrali się w pary i przystąpili do nasadzeń. Mimo, że pogoda nie rozpieszczała praca szła sprawnie. Po obsadzeniu wyznaczonego trenu uczestnicy akcji udali się na ognisko aby skonsumować upiczoną kiełbaskę i rozgrzać się ciepłą herbatą. Podsumowaniem wyjazdu był mini wykład na temat funkcji lasu oraz wręczenie uczniom upominków ufondowanych przez Nadleśnictwo. Dziękujemy bardzo pracownikom Nadleśnictwa Grotniki za umożliwienie udziału w sadzeniu lasu.