Opłaty za obiady za miesiąc listopad:

kwota 57, 00 zł

KL. I, II, III, VII

wpłacają 54,00 zł

Akcja sadzenia lasu

W dniu 29 października 2019 roku uczniowie klasy 7 wraz z wychowawczynią wzięli udział w akcji sadzenia lasu. Areał do nasadzeń usytuowany był w miejscowości Gieczno na terenie Nadleśnictwa Grotniki. Uczniowie sadzili 2 gatunki drzew: sosnę i dęby. Na wstępie prac pan leśniczy przedstawił instrukcję sadzenia drzewek, później uczniowie dobrali się w pary i przystąpili do nasadzeń. Mimo, że pogoda nie rozpieszczała praca szła sprawnie. Po obsadzeniu wyznaczonego trenu uczestnicy akcji udali się na ognisko aby skonsumować upiczoną kiełbaskę i rozgrzać się ciepłą herbatą. Podsumowaniem wyjazdu był mini wykład na temat funkcji lasu oraz wręczenie uczniom upominków ufondowanych przez Nadleśnictwo. Dziękujemy bardzo pracownikom Nadleśnictwa Grotniki za umożliwienie udziału w sadzeniu lasu.