28 marca 2017

Konkurs Pożarniczy 28 marca uczniowie, którzy przeszli w gminnym Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej, reprezentowali naszą szkołę na szczeblu powiatowym.

23 marca 2017

Wiem co jem 23.03.17 odbył się IV Międzyszkolny Konkurs " Wiem co jem" . Uczniowie pisali test składający się z 50 pytań.

21 marca 2017

Pożegnanie zimy Dzieci z oddziału przedszkolnego, zerówki i klas I- III zaczęły przygotowywać się do powitania nowej pory roku- wiosny. W jaki sposób chciały to zrobić, chyba nie jest to dla nikogo żadną zagadką...

21 marca 2017

Dzień Wody W dniu 21 marca 2017 roku w Zespole Szkół Nr 2 w Bratoszewicach uczniowie klas II gimnazjum przeprowadzili akcję z okazji Światowego Dnia Wody.

20 marca 2017

YACHT CLUB GŁOWNO YACHT CLUB GŁOWNO w minony poniedziałek promował żeglarstwo wsród naszych uczniów.