Rekrutacja na rok 2018/2019

Wszystkie dokumenty i szczegółowe informacje

znajdują się w zakładce

Dla rodzica

Dnia 16 października na czwartej godzinie lekcyjnej odbył się Dzień Papieski, który w tym roku przybrał formę konkursu recytatorskiego. Uczniowie recytowli wiersze Jana Pawła II.
Na początku została zaśpiewana ,,Barka" wykonały ją dziewczyny z klasy III gimnazjum : Ewelina Królikowska, Klaudia Tańska, Marika Walak i Olga Kowalczyk. Następnie uczniowie klas IV-VI podstawowej wyrecytowali przygotowane wiersze, po czym trzecioklasistki zaśpiewały ,,Santo Subito". W dalszej części przyszedł czas na uczniów klas I-III gimnazjum i ich recytacje. Przed przyznaniem miejsc i nagród została zaśpiewana piosenka ,,Nie ma lepszego od Jana Pawła II". Pierwsze miejsce zajął Kamil Kałuża z kl IIIa, drugie Hania Kumidaj z kl IIa, trzecie Agnieszka Szcześniak z kl IIa. Gratulujemy.

Ewelina Danielska