Opłaty za obiady za miesiąc listopad:

kwota 57, 00 zł

KL. I, II, III, VII

wpłacają 54,00 zł

Nocny rajd w poszukiwaniu kwiatu paproci

W nocy z 14 na 15 czerwca dziesięcioosobowa drużyna z naszej Szkoły wzięła udział w VI ŁOWICKIM NOCNYM RAJDZIE W POSZUKIWANIU KWIATU PAPROCI. Maszerujący mieli za zadanie przejść 15 km z Łowicza do wsi Wygoda szlakiem łowickich murali. W czasie marszu uczestnicy mieli do wykonania łącznie kilkaniście zadań a na każdym punkcie kontrolnym odpowiadali na wylosowane pytania. Na mecie każdy uczestnik wzmocnił się upieczoną kiełbaską przy ognisku oraz napojem. W klasyfikacji drużyn szkolnych zajęliśmy 3 miejsce. Nagrodę dla najstarszego zawodnika otrzymał p. Janusz Bobras. Dodatkowe nagrody otrzymały również Malwina Dyjas i p. Elżbieta Foks. Rajd nocny okazał się świetną przygodą.