Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021

Nocny rajd w poszukiwaniu kwiatu paproci

W nocy z 14 na 15 czerwca dziesięcioosobowa drużyna z naszej Szkoły wzięła udział w VI ŁOWICKIM NOCNYM RAJDZIE W POSZUKIWANIU KWIATU PAPROCI. Maszerujący mieli za zadanie przejść 15 km z Łowicza do wsi Wygoda szlakiem łowickich murali. W czasie marszu uczestnicy mieli do wykonania łącznie kilkaniście zadań a na każdym punkcie kontrolnym odpowiadali na wylosowane pytania. Na mecie każdy uczestnik wzmocnił się upieczoną kiełbaską przy ognisku oraz napojem. W klasyfikacji drużyn szkolnych zajęliśmy 3 miejsce. Nagrodę dla najstarszego zawodnika otrzymał p. Janusz Bobras. Dodatkowe nagrody otrzymały również Malwina Dyjas i p. Elżbieta Foks. Rajd nocny okazał się świetną przygodą.