Rekrutacja na rok 2018/2019

Wszystkie dokumenty i szczegółowe informacje

znajdują się w zakładce

Dla rodzica

,,Zanim dorosnę...”

W dniu 13 stycznia 2015r. Po raz kolejny naszą szkołę odwiedził teatr profilaktyczny ,,Zwierciadło” z Łodzi.

Wystąpił on z programem profilaktyczno- iluzjonistycznym pt.,,Zanim dorosnę...”.

W spotkaniu uczestniczyły dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klas I- III ze szkoły podstawowej. Pod czas występu, dzieciom przypomniano zasady bezpiecznego poruszania się po drodze oraz bezpiecznego zachowania w różnych sytuacjach.

Spotkane uświetnił pokaz iluzjonistyczny Pana Marcina Kubiaka, który zachwycił dzieci pokazem magii. Niektóre dzieci mogły bliżej poznać tajniki występów iluzjonistycznych poprzez samodzielne wykonanie niektórych trików.

Na koniec dzieci spotkała miła niespodzianka, gdyż odwiedził ich Święty Mikołaj, który rozdał drobne upominki i słodycze. Występ spotkał się z dużym uznaniem najmłodszych uczniów, a artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

W.Walak