Uwaga!!!

Spotkanie informacyjne dla rodziców

dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz

uczniów klasy I w roku szkolnym 2019 / 2020

odbędzie się 13 czerwca 2019 o godzinie 18.00

w sali nr 9, 10, 7 (oddziały przedszkolne)

oraz  sali nr 16 (klasa I)

Odpłatność za obiady za czerwiec wynosi:

0a, 0b, 0c, VII - VIII oraz IIIa - 36 zł

klasy I, II - 30 zł

klasa III - 27 zł

klasy IV - VI - 15 zł (uczestnicy zielonej szkoły)

w sprawie odliczeń płatności za maj-

prosimy o kontakt z Sekretariatem

Ostatnie dni I semestru w naszej Szkole obfitowały w wiele ważnych wydarzeń. Jednym z nich był udział uczniów z klasy III A gimnazjum w Ogólnopolskim Konkursie "Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski". Drużyna w składzie Miłosz Kalinowski, Paweł Majchrzak, Agnieszka Szcześniak, Adam Czerwonka zajęli II miejsce. Zaledwie 2 punktów zabrakło do zwycięstwa. Każdy uczestnik z osobna rozwiązywał test pisemnie. Łączna punktacja czterech testów stanowiła o zajętym miejscu. Konkursowicze przygotowując się do udziału zgłębiali wiedzę z zakresu ekologii, botaniki, zoologii i form ochrony środowiska. Nauczycielem odpowiedzialnym za przygotowanie uczniów do konkursu była p. Beata Brzezińska.
Gratulujemy serdecznie!