Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

Ostatnie dni I semestru w naszej Szkole obfitowały w wiele ważnych wydarzeń. Jednym z nich był udział uczniów z klasy III A gimnazjum w Ogólnopolskim Konkursie "Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski". Drużyna w składzie Miłosz Kalinowski, Paweł Majchrzak, Agnieszka Szcześniak, Adam Czerwonka zajęli II miejsce. Zaledwie 2 punktów zabrakło do zwycięstwa. Każdy uczestnik z osobna rozwiązywał test pisemnie. Łączna punktacja czterech testów stanowiła o zajętym miejscu. Konkursowicze przygotowując się do udziału zgłębiali wiedzę z zakresu ekologii, botaniki, zoologii i form ochrony środowiska. Nauczycielem odpowiedzialnym za przygotowanie uczniów do konkursu była p. Beata Brzezińska.
Gratulujemy serdecznie!