Ostatnie dni I semestru w naszej Szkole obfitowały w wiele ważnych wydarzeń. Jednym z nich był udział uczniów z klasy III A gimnazjum w Ogólnopolskim Konkursie "Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski". Drużyna w składzie Miłosz Kalinowski, Paweł Majchrzak, Agnieszka Szcześniak, Adam Czerwonka zajęli II miejsce. Zaledwie 2 punktów zabrakło do zwycięstwa. Każdy uczestnik z osobna rozwiązywał test pisemnie. Łączna punktacja czterech testów stanowiła o zajętym miejscu. Konkursowicze przygotowując się do udziału zgłębiali wiedzę z zakresu ekologii, botaniki, zoologii i form ochrony środowiska. Nauczycielem odpowiedzialnym za przygotowanie uczniów do konkursu była p. Beata Brzezińska.
Gratulujemy serdecznie!