Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

Ślubowanie I gimnazjum

Dnia 13.10.2014r. odbył się Dzień Nauczyciela połączony ze ślubowaniem pierwszych klas gimnazjum. W pierwszej kolejności uroczystość poświecona była nauczycielom. Uczniowie przedstawili piosenki i wierszyki na temat naszych wychowawców, które wywołały wesołą atmosferę na sali. Klasa III gimnazjum przygotowała taniec pt.'' Iluzja nóg’’. Był on bardzo interesujący a zarazem zabawny. Następnie rozpoczęła się część otrzęsin. Nawiązywała ona  do  piekła, w którym rządził diabeł Robertus wraz ze swoimi sługami. Na samym początku klasie pierwszej zadawano pytania odnośnie naszej szkoły i nauczycieli. To zadanie nie poszło im najlepiej. Za karę musieli wypić sporządzony przez drugą klasę kwaśny wywar. Kolejną konkurencją były kalambury, w których uczniowie musieli odgadnąć imię i nazwisko wylosowanego nauczyciela. Następnie diabeł Robertus podając dłoń umoczoną w miodzie gratulował pierwszakom i przyłączał ich do naszej diabelskiej wspólnoty nadając każdemu z nich zabawne imię. Na koniec uroczystości dzieci zostały poczęstowane pysznymi ciasteczkami produkcji starszych kolegów. Był to bardzo wesoły dzień który z pewnością zapamiętamy i będziemy miło wspominać.

Klaudia Tańska