Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

Dzień Dziecka w szkole Bratoszewich

Po raz kolejny świętowaliśmy Ogólnopolski Dzień Dziecka. Był on okazją do spędzenia wolnego czasu aktywnie,  lepszego poznania się oraz oderwania się od codziennych obowiązków.

Dzieci z oddziałów przedszkolnych i klasy pierwszej szkoły podstawowej odwiedziły panie z Koła Naukowego Biologów i przeprowadziły zajęcia warsztatowe pt. ,,Cukry w otaczającym nas świecie”. Dzieci z klas II i III uczestniczyły w warsztatach plastycznych w plenerze.

Pozostali członkowie społeczności szkolnej wspólnie bawili się podczas teleturnieju

,,Kocham Cię Polsko”. Atmosfera była gorąca zadania zabawne, a kibice spisali się na medal           i wspaniale zagrzewali do walki. Wszyscy bawiliśmy się świetnie. Zwieńczeniem tego wspaniałego dnia był wyjazd do parku linowego w Zgierzu. Chętni uczniowie gimnazjum wraz z opiekunami pojechali pociągiem do Zgierza, aby sprawdzić swoją zwinność  i umiejętności chodzenia po linach.

Zmęczeni, ale w  doskonałych humorach wróciliśmy do domów.

W. Walak