Dzień Dziecka w szkole Bratoszewich

Po raz kolejny świętowaliśmy Ogólnopolski Dzień Dziecka. Był on okazją do spędzenia wolnego czasu aktywnie,  lepszego poznania się oraz oderwania się od codziennych obowiązków.

Dzieci z oddziałów przedszkolnych i klasy pierwszej szkoły podstawowej odwiedziły panie z Koła Naukowego Biologów i przeprowadziły zajęcia warsztatowe pt. ,,Cukry w otaczającym nas świecie”. Dzieci z klas II i III uczestniczyły w warsztatach plastycznych w plenerze.

Pozostali członkowie społeczności szkolnej wspólnie bawili się podczas teleturnieju

,,Kocham Cię Polsko”. Atmosfera była gorąca zadania zabawne, a kibice spisali się na medal           i wspaniale zagrzewali do walki. Wszyscy bawiliśmy się świetnie. Zwieńczeniem tego wspaniałego dnia był wyjazd do parku linowego w Zgierzu. Chętni uczniowie gimnazjum wraz z opiekunami pojechali pociągiem do Zgierza, aby sprawdzić swoją zwinność  i umiejętności chodzenia po linach.

Zmęczeni, ale w  doskonałych humorach wróciliśmy do domów.

W. Walak