Uwaga!!!

Spotkanie informacyjne dla rodziców

dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz

uczniów klasy I w roku szkolnym 2019 / 2020

odbędzie się 13 czerwca 2019 o godzinie 18.00

w sali nr 9, 10, 7 (oddziały przedszkolne)

oraz  sali nr 16 (klasa I)

Odpłatność za obiady za czerwiec wynosi:

0a, 0b, 0c, VII - VIII oraz IIIa - 36 zł

klasy I, II - 30 zł

klasa III - 27 zł

klasy IV - VI - 15 zł (uczestnicy zielonej szkoły)

w sprawie odliczeń płatności za maj-

prosimy o kontakt z Sekretariatem

Dzień Dziecka w szkole Bratoszewich

Po raz kolejny świętowaliśmy Ogólnopolski Dzień Dziecka. Był on okazją do spędzenia wolnego czasu aktywnie,  lepszego poznania się oraz oderwania się od codziennych obowiązków.

Dzieci z oddziałów przedszkolnych i klasy pierwszej szkoły podstawowej odwiedziły panie z Koła Naukowego Biologów i przeprowadziły zajęcia warsztatowe pt. ,,Cukry w otaczającym nas świecie”. Dzieci z klas II i III uczestniczyły w warsztatach plastycznych w plenerze.

Pozostali członkowie społeczności szkolnej wspólnie bawili się podczas teleturnieju

,,Kocham Cię Polsko”. Atmosfera była gorąca zadania zabawne, a kibice spisali się na medal           i wspaniale zagrzewali do walki. Wszyscy bawiliśmy się świetnie. Zwieńczeniem tego wspaniałego dnia był wyjazd do parku linowego w Zgierzu. Chętni uczniowie gimnazjum wraz z opiekunami pojechali pociągiem do Zgierza, aby sprawdzić swoją zwinność  i umiejętności chodzenia po linach.

Zmęczeni, ale w  doskonałych humorach wróciliśmy do domów.

W. Walak