Uwaga!!!

Spotkanie informacyjne dla rodziców

dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz

uczniów klasy I w roku szkolnym 2019 / 2020

odbędzie się 13 czerwca 2019 o godzinie 18.00

w sali nr 9, 10, 7 (oddziały przedszkolne)

oraz  sali nr 16 (klasa I)

Odpłatność za obiady za czerwiec wynosi:

0a, 0b, 0c, VII - VIII oraz IIIa - 36 zł

klasy I, II - 30 zł

klasa III - 27 zł

klasy IV - VI - 15 zł (uczestnicy zielonej szkoły)

w sprawie odliczeń płatności za maj-

prosimy o kontakt z Sekretariatem

W dniu 23.05.2014 klasa VI wraz wychowawczynią Barbarą Antczak-Sadowską i panią Dyrektor Ewą Piórkowską wybrała się na ostatnią już w tym roku szkolnym -pożegnalną wycieczkę do kopalni soli w Kłodawie.Z pod szkoły wyruszyliśmy po godzinie 8.15. po drodze podjechaliśmy pod kolegiatę  w Tumie zapoznaliśmy się z historią jej budowy,przejechaliśmy przez Piątek, gdzie znajduje się punkt oznaczający środek polski,Łęczyce z okien busa podziwialiśmy zamek w Łęczycy i mury więzienia.Do Kłodawy dojechaliśmy przed 10.po załatwieniu formalności biletowych wraz przewodnikiem udaliśmy się na zwiedzanie kopalni.Dużą atrakcją cieszył się zjazd zabytkową windą górniczą 600 metrów pod ziemie.
Następnie wydzielonymi korytarzami trasy turystycznej i w słuchani   w opowiadania przewodnika zwiedzaliśmy piękne wnętrze naszej największej w europie kopalni soli. Pod koniec naszej wędrówki mogliśmy nazbierać sobie kawałki kolorowej-różowej soli i zabrać do domu oprócz kawałków soli każdy z uczestników dostał po 1 kilogramie soli kuchennej.
Nasza pożegnalna wycieczka do Kłodawy na długo pozostanie w naszej pamięci.