Wpłata na obiady
za styczeń: 27 zł
płatne do 10 stycznia 2020

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

Gabinet profilaktyki zdrowotnej

Egzamin ósmoklasisty

Od 1 września 2017 szkoła nosi nazwę Szkoła Podstawowa im.ks. I.Radziszewskiego-pisma urzędowe proszę kierować posługując się nową nazwą.

Nowy System Oceniania

Instrukcja pierwszego logowania

W dniu 23.05.2014 klasa VI wraz wychowawczynią Barbarą Antczak-Sadowską i panią Dyrektor Ewą Piórkowską wybrała się na ostatnią już w tym roku szkolnym -pożegnalną wycieczkę do kopalni soli w Kłodawie.Z pod szkoły wyruszyliśmy po godzinie 8.15. po drodze podjechaliśmy pod kolegiatę  w Tumie zapoznaliśmy się z historią jej budowy,przejechaliśmy przez Piątek, gdzie znajduje się punkt oznaczający środek polski,Łęczyce z okien busa podziwialiśmy zamek w Łęczycy i mury więzienia.Do Kłodawy dojechaliśmy przed 10.po załatwieniu formalności biletowych wraz przewodnikiem udaliśmy się na zwiedzanie kopalni.Dużą atrakcją cieszył się zjazd zabytkową windą górniczą 600 metrów pod ziemie.
Następnie wydzielonymi korytarzami trasy turystycznej i w słuchani   w opowiadania przewodnika zwiedzaliśmy piękne wnętrze naszej największej w europie kopalni soli. Pod koniec naszej wędrówki mogliśmy nazbierać sobie kawałki kolorowej-różowej soli i zabrać do domu oprócz kawałków soli każdy z uczestników dostał po 1 kilogramie soli kuchennej.
Nasza pożegnalna wycieczka do Kłodawy na długo pozostanie w naszej pamięci.