Uwaga!!!

Spotkanie informacyjne dla rodziców

dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz

uczniów klasy I w roku szkolnym 2019 / 2020

odbędzie się 13 czerwca 2019 o godzinie 18.00

w sali nr 9, 10, 7 (oddziały przedszkolne)

oraz  sali nr 16 (klasa I)

Odpłatność za obiady za czerwiec wynosi:

0a, 0b, 0c, VII - VIII oraz IIIa - 36 zł

klasy I, II - 30 zł

klasa III - 27 zł

klasy IV - VI - 15 zł (uczestnicy zielonej szkoły)

w sprawie odliczeń płatności za maj-

prosimy o kontakt z Sekretariatem

W dniu 18 września 2015 r. w Strykowie odbyły się Eliminacje Orlikowej Ligi Mistrzów w Rugby Tag. Reprezentacja Szkoły Podstawowej w Bratoszewicach była najmłodszą ekipą biorącą udział w turnieju. Nasza szkołę reprezentowali: Dąbrówka Kunikowska, Malwina Dyjas, Alina Krzeszewska, Małgorzata Jakóbiec, Jakub Szurgot, Lidia Piestrzeniewicz, Aleksandra Burtka, Weronika Roszczypała, Krystian Bartnik, Nikodem Miśkiewicz i Patryk Kuczkowski. W pierwszych meczach u naszych reprezentantów widać było dużą tremę. Mimo że zawodnicy drużyn przeciwnych górowali nad naszymi uczniami warunkami fizycznymi, z każdym kolejnym meczem nasza młoda drużyna poczynała sobie coraz śmielej. Na uwagę zasługuje zwłaszcza ostatni mecz turnieju, w którym po wspaniałej sportowej walce, reprezentacja naszej szkoły pechowo zremisowała z SP Dobra. W końcowym rozrachunku zajęliśmy czwarte miejsce w turnieju ex aequo ze SP z Dobrej. Wszyscy zawodnicy wykazali się sportową postawą i zostawili mnóstwo serca na boisku, za co należą się brawa i pochwały!

Dla naszej drużyny punkty zdobyli:

1. Małgorzata Jakóbiec – 3pkt

2. Krystian Bartnik – 2pkt