Zbiórka na wyjazd na zieloną szkołę w dniach 21 - 25 maja 2018

pod szkołą 21 maja 2018 o godzinie 6.45.

Serdecznie prosimy o punktualność.

W dniu 18 września 2015 r. w Strykowie odbyły się Eliminacje Orlikowej Ligi Mistrzów w Rugby Tag. Reprezentacja Szkoły Podstawowej w Bratoszewicach była najmłodszą ekipą biorącą udział w turnieju. Nasza szkołę reprezentowali: Dąbrówka Kunikowska, Malwina Dyjas, Alina Krzeszewska, Małgorzata Jakóbiec, Jakub Szurgot, Lidia Piestrzeniewicz, Aleksandra Burtka, Weronika Roszczypała, Krystian Bartnik, Nikodem Miśkiewicz i Patryk Kuczkowski. W pierwszych meczach u naszych reprezentantów widać było dużą tremę. Mimo że zawodnicy drużyn przeciwnych górowali nad naszymi uczniami warunkami fizycznymi, z każdym kolejnym meczem nasza młoda drużyna poczynała sobie coraz śmielej. Na uwagę zasługuje zwłaszcza ostatni mecz turnieju, w którym po wspaniałej sportowej walce, reprezentacja naszej szkoły pechowo zremisowała z SP Dobra. W końcowym rozrachunku zajęliśmy czwarte miejsce w turnieju ex aequo ze SP z Dobrej. Wszyscy zawodnicy wykazali się sportową postawą i zostawili mnóstwo serca na boisku, za co należą się brawa i pochwały!

Dla naszej drużyny punkty zdobyli:

1. Małgorzata Jakóbiec – 3pkt

2. Krystian Bartnik – 2pkt