Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

Dzień Babci i Dziadka w ZSnr2 w Bratoszewice.

W dniu 29.01.2015 r. na sali gimnastycznej punktualnie o godzinie 10.00 rozpoczęte zostały obchody Dnia Babci i Dziadka.

Począwszy od przedszkolaków 4-5 latków i klasy ,,0’’ wszystkie klasy szkoły podstawowej przygotowały programy artystyczne, aby popisać się przed swoimi kochanymi dziadkami. Były to wierszyki, tańce, skecze, rewia mody dla dziadków i bardzo wesoły taniec Jezioro Łabędzie w wykonaniu klasy szóstej wraz wychowawcą. W tym roku na ten wspaniały dzień przybyła rekordowa liczba dziadków i babć ponad 100 osób. Popisy swoich kochanych wnucząt oglądali siedząc przy kawiarnianych stoliczkach, zajadając słodki poczęstunek i popijając go zdrowymi owocowymi sokami, które przygotowały wnuczęta.

Tegoroczna uroczystość na długo zapisze się pamięci i dziadkom i wnukom. Była to naprawdę bardzo udana i ciekawa impreza.

BAS.