Zbiórka na wyjazd na zieloną szkołę w dniach 21 - 25 maja 2018

pod szkołą 21 maja 2018 o godzinie 6.45.

Serdecznie prosimy o punktualność.

Dzień Babci i Dziadka w ZSnr2 w Bratoszewice.

W dniu 29.01.2015 r. na sali gimnastycznej punktualnie o godzinie 10.00 rozpoczęte zostały obchody Dnia Babci i Dziadka.

Począwszy od przedszkolaków 4-5 latków i klasy ,,0’’ wszystkie klasy szkoły podstawowej przygotowały programy artystyczne, aby popisać się przed swoimi kochanymi dziadkami. Były to wierszyki, tańce, skecze, rewia mody dla dziadków i bardzo wesoły taniec Jezioro Łabędzie w wykonaniu klasy szóstej wraz wychowawcą. W tym roku na ten wspaniały dzień przybyła rekordowa liczba dziadków i babć ponad 100 osób. Popisy swoich kochanych wnucząt oglądali siedząc przy kawiarnianych stoliczkach, zajadając słodki poczęstunek i popijając go zdrowymi owocowymi sokami, które przygotowały wnuczęta.

Tegoroczna uroczystość na długo zapisze się pamięci i dziadkom i wnukom. Była to naprawdę bardzo udana i ciekawa impreza.

BAS.