Egzaminy próbne dla uczniów klas VIII oraz IIIa odbędą się:

Pierwszy próbny egzamin:

egzamin ósmoklasisty – 21-23 listopada 2018

egzamin gimnazjalny – 28-30 listopada 2018

Drugi próbny egzamin:

próbny egzamin ósmoklasisty – 18 - 20 grudnia 2018

próbny egzamin gimnazjalny – 18 - 20 grudnia 2018

W dniu 27.04.2016 uczniowie klas IV-V- Malwina Dyjas oraz Krystian Bartnik wraz z nauczycielką Panią Aleksandrą Miller udali się na wiosenne warsztaty plastyczne organizowane przez Szkołę Podstawową w Dobrej. Tematem spotkania były ikony. Prowadzący zajęcia absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi przybliżył uczestnikom zajęć czym są ikony i w jaki sposób się je tworzy. Po krótkiej prezentacji, uczniowie wraz z opiekunami mogli stworzyć własną ikonę na desce. Zajęcia trwały ponad 2 godziny. Uczniowie dostali pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki. Warsztaty wszystkim bardzo się podobały.