Zbiórka na wyjazd na zieloną szkołę w dniach 21 - 25 maja 2018

pod szkołą 21 maja 2018 o godzinie 6.45.

Serdecznie prosimy o punktualność.

W dniu 27.04.2016 uczniowie klas IV-V- Malwina Dyjas oraz Krystian Bartnik wraz z nauczycielką Panią Aleksandrą Miller udali się na wiosenne warsztaty plastyczne organizowane przez Szkołę Podstawową w Dobrej. Tematem spotkania były ikony. Prowadzący zajęcia absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi przybliżył uczestnikom zajęć czym są ikony i w jaki sposób się je tworzy. Po krótkiej prezentacji, uczniowie wraz z opiekunami mogli stworzyć własną ikonę na desce. Zajęcia trwały ponad 2 godziny. Uczniowie dostali pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki. Warsztaty wszystkim bardzo się podobały.