Uwaga!!!

Spotkanie informacyjne dla rodziców

dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz

uczniów klasy I w roku szkolnym 2019 / 2020

odbędzie się 13 czerwca 2019 o godzinie 18.00

w sali nr 9, 10, 7 (oddziały przedszkolne)

oraz  sali nr 16 (klasa I)

Odpłatność za obiady za czerwiec wynosi:

0a, 0b, 0c, VII - VIII oraz IIIa - 36 zł

klasy I, II - 30 zł

klasa III - 27 zł

klasy IV - VI - 15 zł (uczestnicy zielonej szkoły)

w sprawie odliczeń płatności za maj-

prosimy o kontakt z Sekretariatem

W dniu 27.04.2016 uczniowie klas IV-V- Malwina Dyjas oraz Krystian Bartnik wraz z nauczycielką Panią Aleksandrą Miller udali się na wiosenne warsztaty plastyczne organizowane przez Szkołę Podstawową w Dobrej. Tematem spotkania były ikony. Prowadzący zajęcia absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi przybliżył uczestnikom zajęć czym są ikony i w jaki sposób się je tworzy. Po krótkiej prezentacji, uczniowie wraz z opiekunami mogli stworzyć własną ikonę na desce. Zajęcia trwały ponad 2 godziny. Uczniowie dostali pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki. Warsztaty wszystkim bardzo się podobały.