Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

W dniu 27.04.2016 uczniowie klas IV-V- Malwina Dyjas oraz Krystian Bartnik wraz z nauczycielką Panią Aleksandrą Miller udali się na wiosenne warsztaty plastyczne organizowane przez Szkołę Podstawową w Dobrej. Tematem spotkania były ikony. Prowadzący zajęcia absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi przybliżył uczestnikom zajęć czym są ikony i w jaki sposób się je tworzy. Po krótkiej prezentacji, uczniowie wraz z opiekunami mogli stworzyć własną ikonę na desce. Zajęcia trwały ponad 2 godziny. Uczniowie dostali pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki. Warsztaty wszystkim bardzo się podobały.