Rekrutacja na rok 2018/2019

Wszystkie dokumenty i szczegółowe informacje

znajdują się w zakładce

Dla rodzica

W dniu 15.10.2015. 17 uczniów I klasy SP w Bratoszewicach ślubowało być dobrym, sumiennym i grzecznym uczniem, szanować kolegów, nauczycieli i pracowników szkoły oraz przyrodę wokół siebie. Uczniowie byli zabrani w świat baśni, gdzie dobre wróżki przepytywały ich z wiedzy o swojej ojczyźnie, bezpieczeństwie i dobrych manierach w szkole i domu. Po pomyślnie zdanym egzaminie ,,pierwszaczki'' złożyły przysięgę pierwszoklasisty w obecności rodziców, pani dyrektor, wychowawców i kolegów ze starszych klas.
Po uroczystym ślubowaniu uczniowie klasy II-VI  przygotowali część artystyczną i drobne prezenty, a w klasie rodzice przygotowali pyszny słodki poczęstunek.
Uczniowie I klasy w tym dniu byli bardzo szczęśliwi i dumni, że tak pięknie wyglądali i przygotowali dla kolegów, rodziców i nauczycieli wesoły program artystyczny.

BAS.