Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

Szkolna grupa wolontariuszy pod okiem pań W.Walak i M.Kalinowksiej zorganizowała zbiórkę plastikowych nakrętek na rzecz schroniska w Głownie. Równowartość nakrętek  zostanie  wymieniona na karmę dla zwierząt.  W zbiórkę włączyły się klasy podstawówki i gimnazjum. Dzisiaj, tj. 31 maja  wolontariuszki z klasy IIb - Martyna Mrzygłód i Julia Frątczak wraz z p. Z. Motylem udali się z wizytą do schroniska, aby przekazać zebrane nakrętki. W transporcie worków z nakrętkami  pomogła im  Ochotnicza Straż Pożarna z Bratoszewic, za co serdecznie dziękujemy.  Dziękujemy również wszystkim za każdą przyniesioną nakrętkę:)  Od dziś już można zbierać kolejną porcję plastikowych korków, bowiem od nowego roku szkolnego zamierzamy kontynuować program wolontariatu na rzecz " braci mniejszych".