Opłaty za obiady za miesiąc listopad:

kwota 57, 00 zł

KL. I, II, III, VII

wpłacają 54,00 zł

Rajd po Kampinoskim Parku Narodowym

12 października grupa naszych uczniów, ich rodziców, nauczycieli oraz członków SKKT " Bratki" wybrała się na Jesienny Rajd po Kampinoskim Parku Narodowym. Nasz marsz zaczął się we wsi Granica, ścieżką edukacyjną " Na skraju puszczy" , gdzie obserwowaliśmy z wieży widokowej rozległe tereny bagien i łąk. Następnie zwiedziliśmy Skansen budownictwa puszczańskiego. Kolejny etap naszej wyprawy to marsz do obszaru ochrony ścisłej " Nart", gdzie podziwialiśmy stare i olbrzymie dęby puszczańskie. Na zakończenie naszego wyjazdu rozpaliliśmy ognisko na polanie piknikowej aby posilić się upieczoną kiełbaską. Rajd uświetniła słoneczna i bardzo ciepła aura. Różnorodne barwy jesieni w promieniach słońca wyglądały niesamowicie. Chętnie tu wrócimy przy najbliższej okazji. Raj ten wchodzi w cykl Szkolnej Odznaki Turystycznej.