Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

Rajd po Kampinoskim Parku Narodowym

12 października grupa naszych uczniów, ich rodziców, nauczycieli oraz członków SKKT " Bratki" wybrała się na Jesienny Rajd po Kampinoskim Parku Narodowym. Nasz marsz zaczął się we wsi Granica, ścieżką edukacyjną " Na skraju puszczy" , gdzie obserwowaliśmy z wieży widokowej rozległe tereny bagien i łąk. Następnie zwiedziliśmy Skansen budownictwa puszczańskiego. Kolejny etap naszej wyprawy to marsz do obszaru ochrony ścisłej " Nart", gdzie podziwialiśmy stare i olbrzymie dęby puszczańskie. Na zakończenie naszego wyjazdu rozpaliliśmy ognisko na polanie piknikowej aby posilić się upieczoną kiełbaską. Rajd uświetniła słoneczna i bardzo ciepła aura. Różnorodne barwy jesieni w promieniach słońca wyglądały niesamowicie. Chętnie tu wrócimy przy najbliższej okazji. Raj ten wchodzi w cykl Szkolnej Odznaki Turystycznej.