Uwaga!!!

Spotkanie informacyjne dla rodziców

dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz

uczniów klasy I w roku szkolnym 2019 / 2020

odbędzie się 13 czerwca 2019 o godzinie 18.00

w sali nr 9, 10, 7 (oddziały przedszkolne)

oraz  sali nr 16 (klasa I)

Odpłatność za obiady za czerwiec wynosi:

0a, 0b, 0c, VII - VIII oraz IIIa - 36 zł

klasy I, II - 30 zł

klasa III - 27 zł

klasy IV - VI - 15 zł (uczestnicy zielonej szkoły)

w sprawie odliczeń płatności za maj-

prosimy o kontakt z Sekretariatem

W dniu 25 czerwca 2015 roku w ZSNr2 zostały zorganizowane  2 spotkania z policjantem dla oddziałów przedszkolnych i klas I-VI oraz dla klas gimnazjalnych.
Spotkanie prowadził sierżant sztabowy Dawid Błażejewski z Komisariatu Policji w Strykowie.
Oczywiście tematem spotkania były bezpieczne wakacje w domu,nad wodą, w sieci .
Uczniowie z dużym zainteresowaniem wsłuchiwali się w słowa policjanta ,który ciekawie opowiadał o historiach ,których był świadkiem podczas wakacyjnych interwencji z udziałem dzieci.
Uczył nas jak mamy zachować się kiedy zaatakuje nas pies,oraz kiedy spotkamy osobę nieprzytomną, jak zachować się bezpiecznie na drodze i gdzie dzwonić w potrzebie  ,uczniowie uczestniczyli w scenkach i przedstawiali te sytuacje.
Po tak dużej dawce wiadomości możemy być spokojni, że w każdej sytuacji zagrożenia podczas wakacyjnych ,,wypadów'' będziemy wiedzieć jak się zachować i pomóc poszkodowanym.
Na koniec spotkania zostały rozdane karty rowerowe uczniom klasy IV.