Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

W dniu 25 czerwca 2015 roku w ZSNr2 zostały zorganizowane  2 spotkania z policjantem dla oddziałów przedszkolnych i klas I-VI oraz dla klas gimnazjalnych.
Spotkanie prowadził sierżant sztabowy Dawid Błażejewski z Komisariatu Policji w Strykowie.
Oczywiście tematem spotkania były bezpieczne wakacje w domu,nad wodą, w sieci .
Uczniowie z dużym zainteresowaniem wsłuchiwali się w słowa policjanta ,który ciekawie opowiadał o historiach ,których był świadkiem podczas wakacyjnych interwencji z udziałem dzieci.
Uczył nas jak mamy zachować się kiedy zaatakuje nas pies,oraz kiedy spotkamy osobę nieprzytomną, jak zachować się bezpiecznie na drodze i gdzie dzwonić w potrzebie  ,uczniowie uczestniczyli w scenkach i przedstawiali te sytuacje.
Po tak dużej dawce wiadomości możemy być spokojni, że w każdej sytuacji zagrożenia podczas wakacyjnych ,,wypadów'' będziemy wiedzieć jak się zachować i pomóc poszkodowanym.
Na koniec spotkania zostały rozdane karty rowerowe uczniom klasy IV.