Zbiórka na wyjazd na zieloną szkołę w dniach 21 - 25 maja 2018

pod szkołą 21 maja 2018 o godzinie 6.45.

Serdecznie prosimy o punktualność.

Altruizm i Empatia jest nam dobrze znana.

Uczniowie ZSnr2 w Bratoszewicach znają bardzo dobrze znaczenie tych słów i również wykorzystują je w życiu codziennym. Chociaż są jeszcze bardzo małymi (5-6 latki) i młodymi ,,człowieczkami’’ – uczniowie oddziału przedszkolnego oraz ci starsi ze szkoły podstawowej i gimnazjum z wielką ochotą zaangażowali się w akcję ,,Nakrętka” - prowadzoną w naszej szkole do 15 grudnia 2014 .

Pomysł akcji wyszedł od bibliotekarki pani Renaty Szydlik z biblioteki w Niesułkowie, a na nasze szkolne podwórko przeniosła ją pani Barbara Antczak –Sadowska.

Nakrętki zbieramy dla dziewięcioletniej Wiktorii która cierpi na tak zwany zespół wad wrodzonych. Biorąc udział w tej akcji mamy nadzieję, że chociaż w części będziemy mogli pomóc w zakupie specjalistycznego sprzętu, który ułatwi dziewczynce w miarę normalne życie.

Na zdjęciach są uczniowie klasy,,0’’ którzy przynieśli najwięcej nakrętek.

Kolejne zdjęcia to uczniowie z klasy I- Natalia Ziółkowska i Bartosz Danych,

Klasa IV- Burtka Aleksandra, Kuczkowski Piotr, Ruta Natalka, Walerych Weronika