UWAGA!!
W sprawie wpłat za obiady
w miesiącu wrześniu proszę kontaktować
się z sekretariatem 42 719 89 16.
 
 
Informacje dotyczące
ogólnych warunków ubezpieczenia NNW
znajdują się w zakładce
Dla Rodzica / Informacje

 
BEZPIECZNY
POWRÓT DO SZKÓŁ


 

WAŻNE TELEFONY

Numer alarmowy 112

Infolinia Państwowej Inspekcji Sanitarnej

+48 695 422 338,     663 114 439,     782 236 442,    

782 277 228,     663 154 463,    665 386 932

OGÓLNOPOLSKA BEZPŁATNA INFOLINIA

KORONAWIRUS 800 190 590

Organ prowadzący

42 719 80 02

Kurator Oświaty w Łodzi

42 636 34 71

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Łodzi

 42 253 99 00, 42 253 90 00

Telefony dyżurne  531 172 734  | 881 565 393  |  531 126 719  | 600 241 646

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Łodzi

  42 25 36 200

Powiatowa Stacja Sanitarno-epidemiologiczna w Zgierzu

42 714-03-30,

 telefon alarmowy: 601 260 229

Infolinia dla Obywatela w sprawie kwarantanny i zdrowia

48 222 - 500 – 115

 
do przedmiotów nieobjętych dotacją
na zakup podręczników
w roku szkolnym 2020/2021
znajduje się w zakładce
Dla Rodziców/Informacje

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
Dla Rodziców 
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
 

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

Gabinet profilaktyki zdrowotnej

Egzamin ósmoklasisty

Od 1 września 2017 szkoła nosi nazwę Szkoła Podstawowa im.ks. I.Radziszewskiego-pisma urzędowe proszę kierować posługując się nową nazwą.

Nowy System Oceniania

Instrukcja pierwszego logowania

W dniu 28 marca 219 roku odbyła się uroczysta Gala podsumowująca cykl zimowego City Trial Łódź. W czasie uroczystości ogłoszone zostały wyniki oraz nastąpiło wręczenie medali i nagród. Trzech naszych uczniów stanęło na podium.
Klasyfikacja końcowa dziewcząt:
Kat. D0
3. Babij Lilianna oddział przedszkolny
Kat. D1
6. Wróblewska Zofia
9. Drzewiecka Ida
10. Antosiak Gabriela
Kat. D2
9. Wróblewska Maria
10. Kotowska Wiktoria
Kat. D3
13. Szadkowska Paulina
19. Horodecka Natalia
20. Kubicka Katarzyna
21. Borkowska Oliwia
22. Pietrucha Zofia
Kat. D4
8. Piestrzeniewicz Lidia
9. Kaczor Zuzanna
10. Wosińska M.
Klasyfikacja końcowa chłopców:
Kat. D
3. Kunikowski Iwo
5. Pietrzak Mateusz
7. Jankowski Hubert
12. Lewandowski Tymoteusz
15. Lewandowski Anatol
Kat. D2
7. Kaczmarek Miłosz
9. Krasiński Bartłomiej
13. Pelski Dawid
14. Jankowski Mateusz
15. Drzewiecki Ignacy
Kat. D3
1. Kosma Szymon
10. Kotus Marcel
12. Gocek Jan
15. Mrzygłód Oskar
20. Koźmiński Jakub
21. Antosiak Mateusz
25. Czerwonka Wojciech
27. Danych Bartosz
28. Piestrzeniewicz Mateusz
29. Ogłaska Marcin
30. Smela Michał
33. Babij Paweł
Kat. D4
4. Kuczkowski Patryk
5. Bartnik Krystian
6. Miskiewicz Nikodem
8. Koślin Kacper
9. Smela Bartłomiej
10. Broniarek Norbert
Specjalne podziękowania i medal otrzymał p. Łukasz Kaźmierczak za promowanie aktywności biegowej wśród społeczności uczniowskiej.

Gratulujemy sukcesów i pięknych medali!!!