Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

W listopadzie, naszej szkole po raz kolejny zagościł Teatr Zwierciadło, który zafundował nam piękną lekcje życia. Spektakl opowiadał o życiu dziewczyny, która po śmierci swoje3j mamy bardzo się zmieniła. Przyczyna tego była wiadomość, że jej prawdziwa rodzicielka porzuciła ja kilka lat po jej narodzinach. Sprawa dziewczyny zajął się przyjaciel dyrektora szkoły do której uczęszczała nastolatka.Kiedy sprawa nabrała rozgłosu Ola ogromnie cierpiała, nie mogła poradzić sobie z tym co działo się w jej życiu, przez co uciekła z domu. Po szczęśliwym powrocie bohaterka poznała swoją prawdziwą matkę. Historia okazała się niezwykle wzruszająca i prawdziwa.Głównym zadaniem aktorów było przestrzeżenie nas przed podejmowaniem pochopnych decyzji i uświadomieniem nam, że w życiu na wszystko przychodzi czas.

Karolina Florczak