Zbiórka na wyjazd na zieloną szkołę w dniach 21 - 25 maja 2018

pod szkołą 21 maja 2018 o godzinie 6.45.

Serdecznie prosimy o punktualność.

W dniu 24.06.2015 roku odbył się finał konkursu organizowanego przez KRUS pod tytułem „Zagrożenia dla zdrowia i życia występujące w indywidualnym gospodarstwie rolnym podczas obsługi zwierząt gospodarskich oraz sposoby ich eliminowania." Konkurs składał się z dwóch etapów. Pierwszy etap polegał na wykonaniu prezentacji multimedialnej i przesłania jej organizatorom, natomiast etap drugi polegał na wyłonieniu zwycięzców konkursu. Uczniowie biorący udział wykazali się niezwykłą kreatywnością i pomysłowością podczas wykonywania swoich prac. Joanna Tomczyk, uczennica klasy III gimnazjum, która brała udział w tym konkursie, została wyróżniona, natomiast pierwsze miejsce zajęła uczennica z Lubiankowa. Serdecznie gratulujemy wygranych i zachęcamy do brania udziału w tym konkursie w kolejnych latach, gdyż BEZPIECZEŃSTWO JEST NAJWAŻNIEJSZE.