Wpłata na obiady
za styczeń: 27 zł
płatne do 10 stycznia 2020

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

Gabinet profilaktyki zdrowotnej

Egzamin ósmoklasisty

Od 1 września 2017 szkoła nosi nazwę Szkoła Podstawowa im.ks. I.Radziszewskiego-pisma urzędowe proszę kierować posługując się nową nazwą.

Nowy System Oceniania

Instrukcja pierwszego logowania

W dniu 24.XI.2017r., w naszej Szkole zorganizowany został Dzień Pluszowego Misia. Pomysłodawcami tego przedsięwzięcia była Rada Samorządu Uczniowskiego. Wszyscy uczniowie mogli przynieść swoje ulubione pluszaki, pobawić się nimi ze swoimi rówieśnikami i jednocześnie wziąć udział w międzyklasowym konkursie na przyniesienie jak największej ilości pluszaków. Zwycięską klasą tej rywalizacji została klasa V, drugie miejsce klasa VII a trzecie miejsce klasa II.
W każdej klasie misie liczone były proporcjonalnie w stosunku do ilości obecnych uczniów w danej klasie. Nagrodą za zajęcie 1 miejsca był bon zwalniający całą klasę z pytania i odrabiania prac domowych w wybranym dniu. Za zajęcie 2 miejsca był bon zwalniający z pytania w wybranym dniu a za zajęcie 3 miejsca jest nie sprawdzanie prac domowych w wybranym dniu .
Serdecznie gratulujemy wygranym zespołom klasowym, za duże zaangażowanie a następne wydarzenie związane działalnością Samorządu Uczniowskiego już niedługo .