Egzaminy próbne dla uczniów klas VIII oraz IIIa odbędą się:

Pierwszy próbny egzamin:

egzamin ósmoklasisty – 21-23 listopada 2018

egzamin gimnazjalny – 28-30 listopada 2018

Drugi próbny egzamin:

próbny egzamin ósmoklasisty – 18 - 20 grudnia 2018

próbny egzamin gimnazjalny – 18 - 20 grudnia 2018

W dniu 24.XI.2017r., w naszej Szkole zorganizowany został Dzień Pluszowego Misia. Pomysłodawcami tego przedsięwzięcia była Rada Samorządu Uczniowskiego. Wszyscy uczniowie mogli przynieść swoje ulubione pluszaki, pobawić się nimi ze swoimi rówieśnikami i jednocześnie wziąć udział w międzyklasowym konkursie na przyniesienie jak największej ilości pluszaków. Zwycięską klasą tej rywalizacji została klasa V, drugie miejsce klasa VII a trzecie miejsce klasa II.
W każdej klasie misie liczone były proporcjonalnie w stosunku do ilości obecnych uczniów w danej klasie. Nagrodą za zajęcie 1 miejsca był bon zwalniający całą klasę z pytania i odrabiania prac domowych w wybranym dniu. Za zajęcie 2 miejsca był bon zwalniający z pytania w wybranym dniu a za zajęcie 3 miejsca jest nie sprawdzanie prac domowych w wybranym dniu .
Serdecznie gratulujemy wygranym zespołom klasowym, za duże zaangażowanie a następne wydarzenie związane działalnością Samorządu Uczniowskiego już niedługo .