Uwaga!!!

Spotkanie informacyjne dla rodziców

dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz

uczniów klasy I w roku szkolnym 2019 / 2020

odbędzie się 13 czerwca 2019 o godzinie 18.00

w sali nr 9, 10, 7 (oddziały przedszkolne)

oraz  sali nr 16 (klasa I)

Odpłatność za obiady za czerwiec wynosi:

0a, 0b, 0c, VII - VIII oraz IIIa - 36 zł

klasy I, II - 30 zł

klasa III - 27 zł

klasy IV - VI - 15 zł (uczestnicy zielonej szkoły)

w sprawie odliczeń płatności za maj-

prosimy o kontakt z Sekretariatem

W dniu 24.XI.2017r., w naszej Szkole zorganizowany został Dzień Pluszowego Misia. Pomysłodawcami tego przedsięwzięcia była Rada Samorządu Uczniowskiego. Wszyscy uczniowie mogli przynieść swoje ulubione pluszaki, pobawić się nimi ze swoimi rówieśnikami i jednocześnie wziąć udział w międzyklasowym konkursie na przyniesienie jak największej ilości pluszaków. Zwycięską klasą tej rywalizacji została klasa V, drugie miejsce klasa VII a trzecie miejsce klasa II.
W każdej klasie misie liczone były proporcjonalnie w stosunku do ilości obecnych uczniów w danej klasie. Nagrodą za zajęcie 1 miejsca był bon zwalniający całą klasę z pytania i odrabiania prac domowych w wybranym dniu. Za zajęcie 2 miejsca był bon zwalniający z pytania w wybranym dniu a za zajęcie 3 miejsca jest nie sprawdzanie prac domowych w wybranym dniu .
Serdecznie gratulujemy wygranym zespołom klasowym, za duże zaangażowanie a następne wydarzenie związane działalnością Samorządu Uczniowskiego już niedługo .