W zakładce
kl. I, II, III- 57 zł
płatne do 10 lutego 2020

Halowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego

W dniu 11 stycznia 2020 roku w łódzkiej hali RKS odbyły się Halowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego U16 rocznik:/2005/2006/ ŁOZLA. Uczennica naszej Szkoły Małgorzata Jakóbiec ( kl.VIII), wystartowała w dwóch konkurencjach: skoku wzwyż i w skoku o tyczce. W obydwu rywalizacjach Małgosia zajęła 2 miejsca. W skoku o tyczce poprzeczkę pokonała na wysokości 2,74 m natomiast w skoku wzwyż na wysokości 1,52 m. W obu konkurencjach osiągnęła halowe rekordy życiowe. Konkurencje doskonali pod okiem trenerów: Piotra Ostojskiego /tyczka/ i Mieczysława Szymajdę /wzwyż/ . Gratulujemy wysokich wyników!!!