Opłaty za obiady za miesiąc listopad:

kwota 57, 00 zł

KL. I, II, III, VII

wpłacają 54,00 zł

Sukces uczennicy klasy VII - Małgosi!

Uczennica klasy VII szkoły podstawowej - Małgorzata Jakóbiec - brała udział w jesiennym i wiosennym cyklu czwartków lekkoatletycznych w Łowiczu. Zwyciężyła ten cykl zarówno w biegu na 60 metrów, jak i w konkurencji skoku wzwyż (łącznie 981 punktów). To umożliwiło Gosi start w finałach ogólnopolskich, gdzie z wynikiem 150 centymetrów zajęła II miejsce.  Rywalizacja krajowa miała miejsce w pierwszy weekend września.

To nie jedyne sportowe sukcesy naszej uczennicy.

Była bezkonkurencyjna w Ogólnopolskich Mistrzostwach Lekkoatletycznych "Lekkoatletyka dla każdego"  w Toruniu i zwyciężyła wynikiem 145 centymetrów.

Zajęła I miejsce w Mikołajkowym konkursie skoku wzwyż w Milanówku.

W tańcu Małgosia również odnosi spektakularne sukcesy.

II miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Sztuki Baletowej w solo jazz i modern jazz w kategorii 12 - 15 lat w Łebie.

III miejsce w Ogólnopolskim Przeglądzie Tancerzy "Taneczne Wiktorie" Głowno w solo jazz w kategorii 12 - 15 lat.

IV miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Tańca Federacji WADF "Białe Błota".

Serdecznie gratulujemy!!! Życzymy też dalszych sukcesów.