Uwaga!!!

Spotkanie informacyjne dla rodziców

dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz

uczniów klasy I w roku szkolnym 2019 / 2020

odbędzie się 13 czerwca 2019 o godzinie 18.00

w sali nr 9, 10, 7 (oddziały przedszkolne)

oraz  sali nr 16 (klasa I)

Odpłatność za obiady za czerwiec wynosi:

0a, 0b, 0c, VII - VIII oraz IIIa - 36 zł

klasy I, II - 30 zł

klasa III - 27 zł

klasy IV - VI - 15 zł (uczestnicy zielonej szkoły)

w sprawie odliczeń płatności za maj-

prosimy o kontakt z Sekretariatem

Dnia 8 października grupa młodszych uczniów naszej szkoły wzięła udział w transmisji przedstawień teatralnych dla dzieci w ramach iTeatru Telewizji Młodego Widza.

Uczniowie zebrali sie, aby obejrzeć spektakl pt. ,,Świat Germanna'' teatru Baj.

Spektakl powstał na podstawie utworów Stiana Hole. Przedstawia świat widziany oczami chłopca o imieniu Garmann – jego niepokoje i radości, przyjaźnie i antypatie. Twórcy spektaklu próbują dowieść, że trudne pytania o lęk, przemijanie, o przyjaźń i miłość nie są zarezerwowane tylko dla dorosłych.

Uczniowie z oddziałów 0-VI wyszli z przedstawienia pełni emocji i wrażeń. Będą mogli teraz podzielić się spostrzeżeniami i wrażeniami podczas omawiania spektaklu na lekcji języka polskiego. Czekamy teraz na następną transmisję iTeatru Telewizji Młodego Widza.

Agata Prusinowska