Rekrutacja na rok 2018/2019

Wszystkie dokumenty i szczegółowe informacje

znajdują się w zakładce

Dla rodzica

Dnia 8 października grupa młodszych uczniów naszej szkoły wzięła udział w transmisji przedstawień teatralnych dla dzieci w ramach iTeatru Telewizji Młodego Widza.

Uczniowie zebrali sie, aby obejrzeć spektakl pt. ,,Świat Germanna'' teatru Baj.

Spektakl powstał na podstawie utworów Stiana Hole. Przedstawia świat widziany oczami chłopca o imieniu Garmann – jego niepokoje i radości, przyjaźnie i antypatie. Twórcy spektaklu próbują dowieść, że trudne pytania o lęk, przemijanie, o przyjaźń i miłość nie są zarezerwowane tylko dla dorosłych.

Uczniowie z oddziałów 0-VI wyszli z przedstawienia pełni emocji i wrażeń. Będą mogli teraz podzielić się spostrzeżeniami i wrażeniami podczas omawiania spektaklu na lekcji języka polskiego. Czekamy teraz na następną transmisję iTeatru Telewizji Młodego Widza.

Agata Prusinowska