Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

Grupa gimnazjalistów wraz z opiekunami wyruszyła wczesnym rankiem 25 maja na zieloną szkołę. Udała się na Pomorze Zachodnie do Pogorzelicy, gdzie miała spędzić pięć dni. Zamierzała zwiedzić okolice nadmorskie i odpocząć. Pierwszym przystankiem podczas podróży był Poznań, gdzie gimnazjaliści obeszli Starówkę. Po kilku godzinach zatrzymali się w Szczecinie. Przeszli po Wałach Chrobrego i obejrzeli wnętrza Zamku Książąt Pomorskich. Wieczorem dotarli do celu podróży, do Pogorzelicy, gdzie zakwaterowali się i poszli przywitać z morzem. Następnego dnia oglądali ruiny kościoła w Trzęsaczu oraz wirydarz, piękny stary ogród na dziedzińcu katedralnym. Dużo atrakcji czekało na uczestników w Forcie Gerharda, gdzie musztrowano uczniów i prowadzono próbę ciemności. W środę jechali na wyspę Wolin. Gdy tam dotarli, weszli na punkt widokowy Gosań, odwiedzili żubry i jelenia w rezerwacie przyrody, a na koniec oddawali się pasji fotografowania w Muzeum Figur Woskowych i przeszli się Aleją Gwiazd. Czwartek należał do dni wolnych. Uczestnicy zielonej szkoły przemierzyli około sześć kilometrów do latarni w Niechorzu, która była zamknięta. Wrócili zatem plażą do ośrodka. Po południu udało im się wykąpać w morzu. Dzień zakończyli dyskoteką. Kolejnego dnia uczestnicy wycieczki wyruszyli do Kołobrzegu, gdzie zwiedzili Muzeum Oręża Polskiego oraz przeszli się promenadą.

Klasa I a