Rekrutacja na rok 2018/2019

Wszystkie dokumenty i szczegółowe informacje

znajdują się w zakładce

Dla rodzica

29 października 2013

Wycieczka do fabryki bombek Uczniowie klas gimnazjalnych, w ramach zajęć artystycznych wybrali się do fabryki bombek w Piotrkowie Trybunalskim.

25 października 2013

Wycieczka do Warszawy 25 października, w piątek, uczniowie szkoły podstawowej wybrali się na wycieczkę do Warszawy.

21 października 2013

Dzień Papieski Uczniowie z trzecich klas gimnazjum pod opieką pana katechety Zbigniewa Motyla przedstawili inscenizację słowno-muzyczną z okazji Dnia Papieskiego.

17 października 2013

Zawody Unihokej W dniu 17 października 2013 na sali gimnastycznej naszej szkoły odbyły się Mistrzostwa Gminy Stryków w Unihokeju.

17-18 października 2013

Wyjazd integracyjny klas pierwszych gimnazjum 17 października uczniowie klasy pierwszej gimnazjum wyjechali na wycieczkę integracyjna do Warszawy.