Egzaminy próbne dla uczniów klas VIII oraz IIIa odbędą się:

Pierwszy próbny egzamin:

egzamin ósmoklasisty – 21-23 listopada 2018

egzamin gimnazjalny – 28-30 listopada 2018

Drugi próbny egzamin:

próbny egzamin ósmoklasisty – 18 - 20 grudnia 2018

próbny egzamin gimnazjalny – 18 - 20 grudnia 2018

29 marca 2012

Gminna Olimpiada Historyczno - Sportowa w Niesułkowie W czwartek, 29 marca uczniowie klasy piątej wzięli udział w Gminnej Olimpiadzie Historyczno - Sportowej w Niesułkowie.

26 marca 2012

Dni Otwarte - Konkurs językowy 26 marca w naszym gimnazjum odbyły się Dni Otwarte dla uczniów szkół podstawowych połączone z Konkursem Językowym, w którym uczniowie naszej szkoły mieli okazję wykazać się swoimi umiejętnościami.

26 marca 2012

Wycieczka do fabryki bombek w Piotrkowie Trybunalskim Dnia 26 marca uczniowie najmłodszych klas wraz z wychowawcami wybrali się na wycieczkę autokarową do Piotrkowa Trybunalskiego, gdzie zwiedzali maleńką fabrykę produkującą ozdoby świąteczne.

23 marca 2012

Święto Szkoły - uroczystości z okazji 90. rocznicy śmierci Patrona, ks Idziego Radziszewskiego Dnia 23 marca 2012 roku miało miejsce podniosłe wydarzenie. Był to wyjątkowy dzień, gdyż minęło 90 lat od kiedy zmarł ks. Idzi Benedykt Radziszewski, patron naszej Szkoły Podstawowej, współzałożyciel i pierwszy rektor Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

22 marca 2012

II Edycja Konkursu Biblijnego "Słuchać Pana" 22 marca 2012 roku odbył się etap archidiecezjalny II edycji konkursu wiedzy biblijnej ,, Słuchać Pana,,. Został on zorganizowany przez Wydział Katechetyczny Kurii Archidiecezji Łódzkiej. W tym przedsięwzięciu naszą szkołę reprezentowały Natalia Roszczypała oraz Anna Słaby.