Opłata za obiady
za wrzesień: 54 zł
Płatne do 13 września

Pielgrzymka do Lichenia

21 maja 2019 roku grupa uczniów klasy III oraz IV, którzy ostatnio przeżywali swoją I komunię świętą oraz rocznicę komunii udali się wraz z osobami towarzyszącymi na pielgrzymkę do Lichenia. Zwiedzanie rozpoczęli od odwiedzin Lasku Groblińskiego, w którym to zachowały się na kamieniu ślady stóp Matki Bożej, która objawiła się pasterzowi Mikołajowi Sikatce. Następnie pielgrzymi mieli okazję przebywać w apartamentach Ojca Świętego - Jana Pawła II, w których rezydował podczas pielgrzymki w 1999 roku. Ponadto zwiedzili parafialny kościół św. Doroty, Kaplicę Krzyża, po czym udali się do Bazyliki na mszę świętą sprawowaną w intencji dzieci i ich opiekunów. Sanktuarium zrobiło na wszystkich ogromne wrażenie, zwłaszcza na tych, którzy po raz pierwszy mieli okazję nawiedzić Matkę Bożą Licheńską. Po mszy świętej, w czasie indywidualnego zwiedzania i modlitwy chętni udali się na wieżę widokową, Golgotę oraz smaczny obiad. Wyjazd pielgrzymkowy można śmiało zaliczyć do udanych, nie zabrakło modlitwy, zwiedzania oraz dobrej atmosfery. Do zobaczenia na kolejnym pielgrzymim szlaku!