Domowa  edukacja 
spędź pożytecznie czas z dzieckiem
 
Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji


Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
Dla Rodziców 
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

Gabinet profilaktyki zdrowotnej

Egzamin ósmoklasisty

Od 1 września 2017 szkoła nosi nazwę Szkoła Podstawowa im.ks. I.Radziszewskiego-pisma urzędowe proszę kierować posługując się nową nazwą.

Nowy System Oceniania

Instrukcja pierwszego logowania

26 lutego 2012

Rajd "Szlakiem Powstania Styczniowego" W niedzielę 26 lutego uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunem Samorządu Szkolnego, panem Łukaszem Kaźmierczakiem, już trzeci rok z kolej wzięli udział w Rajdzie "Szlakiem Powstania Styczniowego 1863" zorganizowanym przez Łódzki Oddział PTTK.

zdjęcie miniatura24 lutego 2012

Uroczystości w Dobrej 24 lutego przedstawiciele uczniów z naszej szkoły wraz z panią wicedyrektor Beatą Polawską oraz opiekunem Samorządu Szkolnego Łukaszem Kaźmierczakiem wzięli udział w uroczystościach rocznicowych w Dobrej.

zdjęcie miniatura23 lutego 2012

Konkurs biblijny Dnia 23 lutego, odbył się konkurs biblijny ,,Ewangelia według Św. Mateusza". W konkursie tym brali udział: Tobiasz Ziółkowski z klasy szóstej, Olga Kowalczyk z klasy piątej i Adam Czerwonka z klasy czwartej.

zdjęcie miniatura23 lutego 2012

Wyjazd do kina w Łodzi Dnia 23 lutego 2012 r. uczniowie gimnazjum po skończonych lekcjach wyjechali do kina na film „Podróż na Tajemniczą Wyspę ” .

zdjęcie miniatura23 lutego 2012

Resuscytacja - praktyczne lekcje techniki W dniach 23.02 i 27.02. na lekcji techniki w klasach I i II gimnazjum, uczniowie ćwiczyli resuscytację. Na początku nauczycielka przedstawiła co to jest resuscytacja i na czym ona polega - teoria zapisana w zeszycie, a następnie pokaz i indywidualne ćwiczenia każdego ucznia.

zdjęcie miniatura