26 lutego 2012

Rajd "Szlakiem Powstania Styczniowego" W niedzielę 26 lutego uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunem Samorządu Szkolnego, panem Łukaszem Kaźmierczakiem, już trzeci rok z kolej wzięli udział w Rajdzie "Szlakiem Powstania Styczniowego 1863" zorganizowanym przez Łódzki Oddział PTTK.

24 lutego 2012

Uroczystości w Dobrej 24 lutego przedstawiciele uczniów z naszej szkoły wraz z panią wicedyrektor Beatą Polawską oraz opiekunem Samorządu Szkolnego Łukaszem Kaźmierczakiem wzięli udział w uroczystościach rocznicowych w Dobrej.

23 lutego 2012

Konkurs biblijny Dnia 23 lutego, odbył się konkurs biblijny ,,Ewangelia według Św. Mateusza". W konkursie tym brali udział: Tobiasz Ziółkowski z klasy szóstej, Olga Kowalczyk z klasy piątej i Adam Czerwonka z klasy czwartej.

23 lutego 2012

Wyjazd do kina w Łodzi Dnia 23 lutego 2012 r. uczniowie gimnazjum po skończonych lekcjach wyjechali do kina na film „Podróż na Tajemniczą Wyspę ” .

23 lutego 2012

Resuscytacja - praktyczne lekcje techniki W dniach 23.02 i 27.02. na lekcji techniki w klasach I i II gimnazjum, uczniowie ćwiczyli resuscytację. Na początku nauczycielka przedstawiła co to jest resuscytacja i na czym ona polega - teoria zapisana w zeszycie, a następnie pokaz i indywidualne ćwiczenia każdego ucznia.