Zbiórka na wyjazd na zieloną szkołę w dniach 21 - 25 maja 2018

pod szkołą 21 maja 2018 o godzinie 6.45.

Serdecznie prosimy o punktualność.

W tym roku szkolnym braliśmy udział w V edycji konkursu "Świadomy uczeń - zdrowy dorosły". Zadaniem tegorocznej edycji było przygotowanie prezentacji multimedialnej na temat "Smog to nie smok! Wiem jak go pokonać." Celem konkursu było: popularyzowanie wiedzy na temat wpływu świadomych wyborów na zdrowie człowieka wśród uczniów klas IV - VI szkół podstawowych; ukazanie walorów i rangi zdrowego stylu życia; rozwijanie kreatywnej działalności ucznia w oparciu o multimedialne technologie.
Uczeń klasy VI Krystian Bartnik pokonał konkurencję z całej Polski i zajął I miejsce. Poprawił swój ubiegłoroczny wynik w tym samym konkursie. Zwycięzcy gratulujemy wyniku i życzymy dalszych sukcesów!
Bogusława Kosiorek