Odpłatność za obiady za czerwiec wynosi:

0a, 0b, 0c, VII - VIII oraz IIIa - 36 zł

klasy I, II - 30 zł

klasa III - 27 zł

klasy IV - VI - 15 zł (uczestnicy zielonej szkoły)

w sprawie odliczeń płatności za maj-

prosimy o kontakt z Sekretariatem

W tym roku szkolnym braliśmy udział w V edycji konkursu "Świadomy uczeń - zdrowy dorosły". Zadaniem tegorocznej edycji było przygotowanie prezentacji multimedialnej na temat "Smog to nie smok! Wiem jak go pokonać." Celem konkursu było: popularyzowanie wiedzy na temat wpływu świadomych wyborów na zdrowie człowieka wśród uczniów klas IV - VI szkół podstawowych; ukazanie walorów i rangi zdrowego stylu życia; rozwijanie kreatywnej działalności ucznia w oparciu o multimedialne technologie.
Uczeń klasy VI Krystian Bartnik pokonał konkurencję z całej Polski i zajął I miejsce. Poprawił swój ubiegłoroczny wynik w tym samym konkursie. Zwycięzcy gratulujemy wyniku i życzymy dalszych sukcesów!
Bogusława Kosiorek