Wpłata na obiady
za styczeń: 27 zł
płatne do 10 stycznia 2020

Warsztaty plastyczne

8.11.2019 uczennice klasy VIII SP – Dąbrówka Kunikowska i Alina Krzeszewska wraz z nauczycielką plastyki p. Aleksandrą Miller wzięły udział w III Edycji Gminnych Warsztatów Zabaw Twórczych organizowanych przez nauczyciela plastyki ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Strykowie - p. Krzysztofa Wosika. To już 3 edycja warsztatów, w których udział biorą reprezentacje szkół z terenu gminy – zarówno nauczyciele, jak i uczniowie oraz zaproszeni artyści z całej Polski. Tym razem na warsztaty zaproszono artystkę ze Świebodzina Elżbietę Szymańczuk. Temat tegorocznej edycji brzmiał: „ Ze ścinków, strzępów, kawałków.” Uczniowie za pomocą technik collage, assemblage oraz patchwork wykonali kolaże z kawałków papierów inspirowane portretami. Z kolei nauczyciele w tym czasie tworzyli własne prace artystyczne z kawałków materiałów. Wszyscy kreatywnie i z zapałem podeszli do zadania! Na koniec pracy przewidziany był słodki poczęstunek.