Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

Warsztaty plastyczne

8.11.2019 uczennice klasy VIII SP – Dąbrówka Kunikowska i Alina Krzeszewska wraz z nauczycielką plastyki p. Aleksandrą Miller wzięły udział w III Edycji Gminnych Warsztatów Zabaw Twórczych organizowanych przez nauczyciela plastyki ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Strykowie - p. Krzysztofa Wosika. To już 3 edycja warsztatów, w których udział biorą reprezentacje szkół z terenu gminy – zarówno nauczyciele, jak i uczniowie oraz zaproszeni artyści z całej Polski. Tym razem na warsztaty zaproszono artystkę ze Świebodzina Elżbietę Szymańczuk. Temat tegorocznej edycji brzmiał: „ Ze ścinków, strzępów, kawałków.” Uczniowie za pomocą technik collage, assemblage oraz patchwork wykonali kolaże z kawałków papierów inspirowane portretami. Z kolei nauczyciele w tym czasie tworzyli własne prace artystyczne z kawałków materiałów. Wszyscy kreatywnie i z zapałem podeszli do zadania! Na koniec pracy przewidziany był słodki poczęstunek.