Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

Kolejne sukcesy Małgosi

Mistrzostwa Świata federacji WADF to impreza, która już dwukrotnie gościła w Płocku. Jest to niezwykle prestiżowa, międzynarodowa impreza, na którą przybyło około 3500 tancerzy. Mistrzostwa odbywały się w Orlen Arenie w dniach 11-13 października. To tu tutaj przedstawiciele różnych form tanecznych z całego świata rywalizowali w stylach: modern, jazz dance, artistic dance show, hip hop, disco dance. Występowali solo, w duetach, a także większych formacjach. Uczestnicy byli podzieleni na kategorie wiekowe. Spośród licznych tancerek i tancerzy uczennica klasy VIII - Małgorzata Jakóbiec wywalczyła 4 miejsce w kategorii Solo Jazz Dance Junior I. Jesteśmy z tego faktu bardzo dumni i życzymy Gosi kolejnych sukcesów tanecznych.