Opłaty za obiady za miesiąc listopad:

kwota 57, 00 zł

KL. I, II, III, VII

wpłacają 54,00 zł

Kolejne sukcesy Małgosi

Mistrzostwa Świata federacji WADF to impreza, która już dwukrotnie gościła w Płocku. Jest to niezwykle prestiżowa, międzynarodowa impreza, na którą przybyło około 3500 tancerzy. Mistrzostwa odbywały się w Orlen Arenie w dniach 11-13 października. To tu tutaj przedstawiciele różnych form tanecznych z całego świata rywalizowali w stylach: modern, jazz dance, artistic dance show, hip hop, disco dance. Występowali solo, w duetach, a także większych formacjach. Uczestnicy byli podzieleni na kategorie wiekowe. Spośród licznych tancerek i tancerzy uczennica klasy VIII - Małgorzata Jakóbiec wywalczyła 4 miejsce w kategorii Solo Jazz Dance Junior I. Jesteśmy z tego faktu bardzo dumni i życzymy Gosi kolejnych sukcesów tanecznych.