Rekrutacja na rok 2018/2019

Wszystkie dokumenty i szczegółowe informacje

znajdują się w zakładce

Dla rodzica

Pożegnanie zimy -ZSNr2 Bratoszewice

Mimo,że wiosna przyszła do nas już 21 marca ,to dziś 23.03 (poniedziałek)uczniowie młodszych klas 3-4,5-6 latki i klasy I-III postanowili na dobre ją pożegnać i spalić jej wizerunek na szkolnym patio.Wszystkie klasy wraz wychowawczyniami przygotowały piękne kolorowe Marzanny i o godzinie 10-ej zebrały się, aby je podpalić i pożegnać śpiewająco do następnej zimy Pogoda nam dopisywała ,wietrzyk lekko powiewał więc i nasze Marzanny szybko spaliły się i uleciały w powietrze jak pierwsze wiosenne ptaszki. Mamy nadzieję ,że już nie powróci sroga zima ,a my będziemy powoli zapominać o ciepłych kurtkach ,szalikach i czapkach ,bo dni będą coraz cieplejsze i kolorowe .