Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

Pożegnanie zimy -ZSNr2 Bratoszewice

Mimo,że wiosna przyszła do nas już 21 marca ,to dziś 23.03 (poniedziałek)uczniowie młodszych klas 3-4,5-6 latki i klasy I-III postanowili na dobre ją pożegnać i spalić jej wizerunek na szkolnym patio.Wszystkie klasy wraz wychowawczyniami przygotowały piękne kolorowe Marzanny i o godzinie 10-ej zebrały się, aby je podpalić i pożegnać śpiewająco do następnej zimy Pogoda nam dopisywała ,wietrzyk lekko powiewał więc i nasze Marzanny szybko spaliły się i uleciały w powietrze jak pierwsze wiosenne ptaszki. Mamy nadzieję ,że już nie powróci sroga zima ,a my będziemy powoli zapominać o ciepłych kurtkach ,szalikach i czapkach ,bo dni będą coraz cieplejsze i kolorowe .