Zbiórka na wyjazd na zieloną szkołę w dniach 21 - 25 maja 2018

pod szkołą 21 maja 2018 o godzinie 6.45.

Serdecznie prosimy o punktualność.

W minioną sobotę 4.11.17 r. w hali lekkoatletycznej łódzkiego RKS, odbyły się wojewódzkie eliminacje do Ogólnopolskich Zawodów Lekkoatletycznych, które odbędą się Toruniu (Arena Toruń), w dniach 18. XI. 2013; 19.11.17 r. Małgorzata Jakóbiec uczennica klasy VI zwyciężyła eliminacje w konkurencji skoku wzwyż  z wynikiem 146 cm  i za 2 tygodnie będzie reprezentowała nasz region w zawodach ogólnopolskich. Małgosia tym samym ustanowiła swój halowy rekord życiowy. Wynik ten jest najlepszym
wynikiem w kategorii wiekowej do lat 11 czyli kategorii wiekowej dzieci młodszych uzyskanym przez polską zawodniczkę w hali jak również drugim wynikiem jakim kiedykolwiek legitymuję się 11 letnia polska zawodniczka. To akurat nie jest powodem do żadnego zmartwienia bo ten najlepszy wynik ze stadionu należy również do Małgosi, która we wrześniu w Łowiczu na Czwartkach skoczyła 150cm. Gratulujemy sukcesu! Życzymy powodzenia w Toruniu!