Domowa  edukacja 
spędź pożytecznie czas z dzieckiem
 
Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji


Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
Dla Rodziców 
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
 

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

Gabinet profilaktyki zdrowotnej

Egzamin ósmoklasisty

Od 1 września 2017 szkoła nosi nazwę Szkoła Podstawowa im.ks. I.Radziszewskiego-pisma urzędowe proszę kierować posługując się nową nazwą.

Nowy System Oceniania

Instrukcja pierwszego logowania

W minioną sobotę 4.11.17 r. w hali lekkoatletycznej łódzkiego RKS, odbyły się wojewódzkie eliminacje do Ogólnopolskich Zawodów Lekkoatletycznych, które odbędą się Toruniu (Arena Toruń), w dniach 18. XI. 2013; 19.11.17 r. Małgorzata Jakóbiec uczennica klasy VI zwyciężyła eliminacje w konkurencji skoku wzwyż  z wynikiem 146 cm  i za 2 tygodnie będzie reprezentowała nasz region w zawodach ogólnopolskich. Małgosia tym samym ustanowiła swój halowy rekord życiowy. Wynik ten jest najlepszym 
wynikiem w kategorii wiekowej do lat 11 czyli kategorii wiekowej dzieci młodszych uzyskanym przez polską zawodniczkę w hali jak również drugim wynikiem jakim kiedykolwiek legitymuję się 11 letnia polska zawodniczka. To akurat nie jest powodem do żadnego zmartwienia bo ten najlepszy wynik ze stadionu należy również do Małgosi, która we wrześniu w Łowiczu na Czwartkach skoczyła 150cm. Gratulujemy sukcesu! Życzymy powodzenia w Toruniu!