AKCJA STRAJKOWA

OD 8 KWIETNIA 2019

Informacje na temat

strajku nauczycieli

Odpłatność za obiady za kwiecień wynosi:

0a, 0b, 0c - 54 zł

klasy I - VIII, IIIa - 45 zł

Konkurs ekologiczny

W dniu 28 marca uczniowie Szkoły Podstawowej wzięli udział w III Powiatowym Konkursie Ekologicznym zorganizowanym w Zespole Szkół Licealno - Gimnazjalnych w Głownie. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie wypełnić test składający się z 30 pytań z zakresu ekologii, ochrony środowiska i ochrony przyrody. Po napisaniu testu konkursowicze wzięli udział w warsztatach przygotowanych przez Fundację ECOROWER - naturalnie zakręceni. Na koniec spotkania zostały ogłoszone wyniki. Nasza uczennica Lidia Piestrzeniewicz zdobyła pierwsze miejsce w kategorii Szkół Podstawowych. Pozostali uczestnicy (Zofia Pietrucha, Szymon Kosma, Krystian Bartnik) również wykazali się wysokim poziomem wiedzy uzyskując znaczną ilość punktów. Gratulujemy wysokich wyników!