Uwaga!!!

Spotkanie informacyjne dla rodziców

dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz

uczniów klasy I w roku szkolnym 2019 / 2020

odbędzie się 13 czerwca 2019 o godzinie 18.00

w sali nr 9, 10, 7 (oddziały przedszkolne)

oraz  sali nr 16 (klasa I)

Odpłatność za obiady za czerwiec wynosi:

0a, 0b, 0c, VII - VIII oraz IIIa - 36 zł

klasy I, II - 30 zł

klasa III - 27 zł

klasy IV - VI - 15 zł (uczestnicy zielonej szkoły)

w sprawie odliczeń płatności za maj-

prosimy o kontakt z Sekretariatem

Konkurs ekologiczny

W dniu 28 marca uczniowie Szkoły Podstawowej wzięli udział w III Powiatowym Konkursie Ekologicznym zorganizowanym w Zespole Szkół Licealno - Gimnazjalnych w Głownie. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie wypełnić test składający się z 30 pytań z zakresu ekologii, ochrony środowiska i ochrony przyrody. Po napisaniu testu konkursowicze wzięli udział w warsztatach przygotowanych przez Fundację ECOROWER - naturalnie zakręceni. Na koniec spotkania zostały ogłoszone wyniki. Nasza uczennica Lidia Piestrzeniewicz zdobyła pierwsze miejsce w kategorii Szkół Podstawowych. Pozostali uczestnicy (Zofia Pietrucha, Szymon Kosma, Krystian Bartnik) również wykazali się wysokim poziomem wiedzy uzyskując znaczną ilość punktów. Gratulujemy wysokich wyników!