Rekrutacja na rok 2018/2019

Wszystkie dokumenty i szczegółowe informacje

znajdują się w zakładce

Dla rodzica

W dniu 21 listopada 2017 roku dzieci z oddziału przedszkolnego "Oc" przy Szkole Podstawowej w Bratoszewicach wraz z wychowawczynią Barbarą Antczak – Sadowską wybrały się na spotkanie integracyjne do Przedszkola Miejskiego Nr 5 w Łodzi.
Podczas spotkania dzieci zjadły wspólne śniadanie, uczestniczyły w warsztatach plastycznych i wykonywały mikołaje ze sznurka. Z radością brały udział w zabawach integracyjnych. Na pożegnanie dzieci podarowały sobie skromne podarunki.
Obiecały sobie, że to na pewno nieostatnie spotkanie z przyjściem wiosny czekamy na 6 – latki z Łodzi u nas w szkole.