Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

W dniu 21 listopada 2017 roku dzieci z oddziału przedszkolnego "Oc" przy Szkole Podstawowej w Bratoszewicach wraz z wychowawczynią Barbarą Antczak – Sadowską wybrały się na spotkanie integracyjne do Przedszkola Miejskiego Nr 5 w Łodzi.
Podczas spotkania dzieci zjadły wspólne śniadanie, uczestniczyły w warsztatach plastycznych i wykonywały mikołaje ze sznurka. Z radością brały udział w zabawach integracyjnych. Na pożegnanie dzieci podarowały sobie skromne podarunki.
Obiecały sobie, że to na pewno nieostatnie spotkanie z przyjściem wiosny czekamy na 6 – latki z Łodzi u nas w szkole.