Zbiórka na wyjazd na zieloną szkołę w dniach 21 - 25 maja 2018

pod szkołą 21 maja 2018 o godzinie 6.45.

Serdecznie prosimy o punktualność.

Wycieczka do Centrum Ogrodniczego „Tracz”.

Dzieci dzielą się na czyste i szczęśliwe - chłoną otaczający nas świat wszystkimi zmysłami,
a ciężko przy tym nie pobrudzić się choć troszkę, prawda?

22 kwietnia 2015r. przedszkolaki wraz z klasą „0” wybrały się na wycieczkę do Centrum Ogrodniczego „Tracz” w Sosnowcu i tam troszeczkę się ubrudziły

Podczas pierwszej części warsztatów, dzieci wykonały piękne, kolorowe wiosenne ptaki, które przylatują do nas z ciepłych krajów, aby oznajmić nam, że nadchodzą ciepłe dni.

W drugiej części dzieci sadziły do doniczek poziomki, które będą owocowały przez całe lato i będą nam przypominać o udanej wycieczce.

Mali ogrodnicy kontynuują swoją przygodę po powrocie do domu – posadzone podczas warsztatów poziomki zabrali ze sobą i dalej będą się nimi opiekować.

Mały Ogrodnik poznaje rośliny wzrokiem, dotykiem, zapachem, smakiem a czasami nawet... słuchem i świetnie się przy tym bawi. My na pewno zaliczamy ten wyjazd do bardzo udanych.