22 grudnia 2015

"Zapal się do działania" Uczniowie z klasy III a gimnazjum zorganizowali zbiórkę charytatywną na rzecz Pani Kasi C. Przyłączyli się do niej także nauczyciele, pracownicy, rodzice oraz "Bądź Fit Bratoszewice".

21 grudnia 2015

Przedstawienie jasełkowe "Otwórz oczy zobacz więcej" 21 grudnia odbyła się inscenizacja bożonarodzeniowa „Otwórz oczy, zobacz więcej”. W jasełka włączyli się również nauczyciele, którzy pod kierunkiem p. Bożeny Urquidi przygotowali kolędy.

17 grudnia 2015

Konkurs Bożonarodzeniowy w Dobrej W czwartek 17 grudnia uczniowie naszej szkoły wywalczyli I miejsce w konkursie bożonarodzeniowym w Dobrej.

17 grudnia 2015

Jasełka w klasie I SP W dniu 17.12.(czwartek) mali aktorzy z klasy I wystawiali Jasełka dla swoich rodziców i dziadków.

16 grudnia 2015

Pieczenie piernikczków Bardzo świątecznie zrobiło się na zajęciach technicznych w klasie piątej .Uczniowie własnoręcznie przygotowywali ciasto piernikowe...