Wpłata na obiady
za styczeń: 27 zł
płatne do 10 stycznia 2020

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

Gabinet profilaktyki zdrowotnej

Egzamin ósmoklasisty

Od 1 września 2017 szkoła nosi nazwę Szkoła Podstawowa im.ks. I.Radziszewskiego-pisma urzędowe proszę kierować posługując się nową nazwą.

Nowy System Oceniania

Instrukcja pierwszego logowania

Zbieramy Korki dla Wiktori

 

Po raz kolejny uczniowie ZSnr2 w Bratoszewicach udowodnili ,że nie jest im obcy los dzieci niepełnosprawnych .A dowodem na to jest udział w akcji ,,Zbieramy korki dla Wiktorki ‘’

Wiktorka to 9 letnia dziewczynka ,która nie ma rąk ani nóg, a do tego męczy ją wiele chorób utrudniających życie. Uczniowie naszej szkoły przynosili korki od października do 22 stycznia ,w sumie uzbieraliśmy 15 worków -60 litrowych worków. W akcji brali udział uczniowie klas od I SP do III gimnazjum oraz przedszkolaczki 3-4 latki i klasa ,,0’’ .

Do szkolnej akcji przyłączyła się firma RABEN ze Strykowa oraz Biblioteka w Niesułkowie ,która również wspierała nas w tej szlachetnej akcji.

Po korki w dniu 22 stycznia przyjechała osobiście mama Wiktorii pani Mirosława Antczak ,aby podziękować i wyrazić wdzięczność za okazane zainteresowanie akcją i chociaż w pewnym stopniu pomoc w rehabilitacji i specjalistycznej edukacji.

 

Na zdjęciach uczniowie ,którzy najbardziej zaangażowali się w akcję wraz mamą Wiktorii i opiekunką szkolnej akcji.

 

BAS.