Uwaga!!!

Spotkanie informacyjne dla rodziców

dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz

uczniów klasy I w roku szkolnym 2019 / 2020

odbędzie się 13 czerwca 2019 o godzinie 18.00

w sali nr 9, 10, 7 (oddziały przedszkolne)

oraz  sali nr 16 (klasa I)

Odpłatność za obiady za czerwiec wynosi:

0a, 0b, 0c, VII - VIII oraz IIIa - 36 zł

klasy I, II - 30 zł

klasa III - 27 zł

klasy IV - VI - 15 zł (uczestnicy zielonej szkoły)

w sprawie odliczeń płatności za maj-

prosimy o kontakt z Sekretariatem

Zbieramy Korki dla Wiktori

Po raz kolejny uczniowie ZSnr2 w Bratoszewicach udowodnili ,że nie jest im obcy los dzieci niepełnosprawnych .A dowodem na to jest udział w akcji ,,Zbieramy korki dla Wiktorki ‘’

Wiktorka to 9 letnia dziewczynka ,która nie ma rąk ani nóg, a do tego męczy ją wiele chorób utrudniających życie. Uczniowie naszej szkoły przynosili korki od października do 22 stycznia ,w sumie uzbieraliśmy 15 worków -60 litrowych worków. W akcji brali udział uczniowie klas od I SP do III gimnazjum oraz przedszkolaczki 3-4 latki i klasa ,,0’’ .

Do szkolnej akcji przyłączyła się firma RABEN ze Strykowa oraz Biblioteka w Niesułkowie ,która również wspierała nas w tej szlachetnej akcji.

Po korki w dniu 22 stycznia przyjechała osobiście mama Wiktorii pani Mirosława Antczak ,aby podziękować i wyrazić wdzięczność za okazane zainteresowanie akcją i chociaż w pewnym stopniu pomoc w rehabilitacji i specjalistycznej edukacji.

Na zdjęciach uczniowie ,którzy najbardziej zaangażowali się w akcję wraz mamą Wiktorii i opiekunką szkolnej akcji.

BAS.