Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

Dnia  5. 12. 14 r. dziewczyny z klas III a i III b wraz z panią Barbarą Antczak- Sadowską i panią  Anna Zielkowską- Danisz wybrały się na warsztaty kulinarne do Zespołu szkół nr 1 w Bratoszewicach. Na miejscu powitała nas pani Ewa Piszczyńska  wraz z uczennicami II klasy Technikum Żywieniowego.
Po rozdaniu fartuszków zostałyśmy podzielone na trzy grupy. W związku z nadchodzącymi świętami miałyśmy przygotować świąteczne pierniczki. Jedna grupa wyrabiała ciasto, druga wycinała różne kształty, a trzecia robiła lukier i polewę. Po skończeniu swojej pracy wszystkie dziewczyny ozdabiały gotowe już pierniczki ciekawymi wzorami. Po wyschnięciu polewy mogłyśmy podziwiać piękne, kolorowe i pełne pomysłów słodkości. W końcu mogłyśmy zajadać się naszymi pysznymi wyrobami.
Warsztaty wszystkim się bardzo podobały. Mamy nadzieję, że niedługo ponownie wyruszymy na podobne zajęcia.

Anna Burtka, Ola Pelska.