Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

Listopadowy City Trial

W pierwszą niedzielę listopada pięćdziesięcioosobowa grupa uczniów naszej Szkoły, pod opieką p. Małgorzaty Rutkowskiej, p. Agnieszki Kowalskiej, p. Barbary Antczak – Sadowskiej i p. Łukasza Kaźmierczaka, reprezentowała Gminę Stryków na drugim biegu z cyklu City Trail, który odbył się w łódzkim Parku Baden-Powella. Wszyscy reprezentanci Szkoły Podstawowej w Bratoszewicach przy gromkim dopingu swoich nauczycieli, rodziców oraz zaprzyjaźnionych kibiców szczęśliwie dotarli do mety, na której czekały lizaki i gorąca herbata. Po powrocie do Bratoszewic na wszystkich uczestników wyjazdu czekały kiełbaski i ognisko przygotowane przez p. Damiana Drzewieckiego i p. Konrada Bartnika. Już w najbliższą sobotę 9 listopada naszych młodych sportowców czeka kolejna biegowa przygoda: Bieg Niepodległości w Warszawie.
Trzymajcie kciuki!