Opłaty za obiady za miesiąc listopad:

kwota 57, 00 zł

KL. I, II, III, VII

wpłacają 54,00 zł

Listopadowy City Trial

W pierwszą niedzielę listopada pięćdziesięcioosobowa grupa uczniów naszej Szkoły, pod opieką p. Małgorzaty Rutkowskiej, p. Agnieszki Kowalskiej, p. Barbary Antczak – Sadowskiej i p. Łukasza Kaźmierczaka, reprezentowała Gminę Stryków na drugim biegu z cyklu City Trail, który odbył się w łódzkim Parku Baden-Powella. Wszyscy reprezentanci Szkoły Podstawowej w Bratoszewicach przy gromkim dopingu swoich nauczycieli, rodziców oraz zaprzyjaźnionych kibiców szczęśliwie dotarli do mety, na której czekały lizaki i gorąca herbata. Po powrocie do Bratoszewic na wszystkich uczestników wyjazdu czekały kiełbaski i ognisko przygotowane przez p. Damiana Drzewieckiego i p. Konrada Bartnika. Już w najbliższą sobotę 9 listopada naszych młodych sportowców czeka kolejna biegowa przygoda: Bieg Niepodległości w Warszawie.
Trzymajcie kciuki!