Wpłata na obiady
za styczeń: 27 zł
płatne do 10 stycznia 2020

Obchody Światowego Dnia Pluszowego Misia

29 listopada w naszej bratoszewickiej szkole odbyło się przedstawienie z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia. Najmłodsi uczniowie mieli przyjemność uczestniczyć w spektaklu pt. „Perypetie pluszowego misia”. Była to ciepła i wesoła opowieść o przyjaźni. Dzieci aktywnie brały udział w spektaklu wystawionym przez aktorów z Teatru Arlekin z Białegostoku opowiadającym historię gadającego misia, który był niechciany, a jedyne czego chciał to uszczęśliwić nowego kochającego właściciela. Oprócz aktorów, dzieci na scenie zobaczyły lalki, które wywołały uśmiech na ich twarzach.