Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

Dnia 18.11.2015 roku w naszej szkole miała miejsce uroczystość z okazji dnia niepodległości. Dziewczęta z klasy trzeciej gimnazjum zaprezentowały w części oficjalnej wiersze oraz piosenki o tematyce związanej z 11 listopada. W trakcie apelu  uczniowie mieli okazję odświeżyć swoje wiadomości dotyczące jednego z najważniejszych okresów historii Polski. Po przybliżeniu najcenniejszych faktów związanych z obchodami tego dnia chłopcy i dziewczęta z gimnazjum zaprezentowali się w części artystycznej. Uczniowie zdecydowali się na odważny krok, w inscenizacji ukazano bowiem spojrzenie dzisiejszej młodzieży na tematykę wolności narodu. W przedstawieniu pojawili się żołnierze, którzy przekazali czarne pudełko, będące symbolem wolności nastolatkom z nowoczesnego świata. W scence ukazano jak dziś niszczymy ten cenny dar poprzez uzależnienia, przemoc czy też pracoholizm. Na koniec gimnazjaliści podsumowując swój mini-spektakl posłali publiczności słowa, które miały przypomnieć im o najcenniejszych wartościach, które powinny być nieodłącznym elementem naszego życia.Uroczysty apel zakończyło krótkie przemówienie Pani Dyrektor.
                                                                                                                                                 Olga Kowalczyk