Wpłata na obiady
za październik wynosi:
66,00 zł

KL. IV, V, VI, VII proszę zgłaszać się do sekretariatu

w celu podania kwoty za obiady

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

Gabinet profilaktyki zdrowotnej

Egzamin ósmoklasisty

Od 1 września 2017 szkoła nosi nazwę Szkoła Podstawowa im.ks. I.Radziszewskiego-pisma urzędowe proszę kierować posługując się nową nazwą.

Nowy System Oceniania

Instrukcja pierwszego logowania

W dniu 17.02.2015 we wtorek był ostatni dzień karnawału. Jak każe staropolski zwyczaj w tym dniu wszyscy powinniśmy przebierać się i bawić, bo przed nami długi post. I tak też się stało w naszej szkole. Już od samego rana na korytarzach  można było spotkać wesołe korowody poprzebieranych uczniów. W klasach szkoły podstawowej nie zabrakło księżniczek, wiewiórek, odważnych rycerzy, śmierci przed którą każdy uciekał. Można było spotkać Pipi, rybak a,który chciał złowić złotą rybkę, dzielnych wojowników Ninja. Klasy gimnazjalne preferowały znacznie wykwintniejsze stroje:  klasa Ia była rodziną z małymi bobasami, klasa IIa zorganizowała przyjęcie weselne z panią i panem młodym, świadkami, księdzem i całym orszakiem weselnym. Klasy IIIb była przebrana za  cesarzy rzymskich, a w klasie IIIa  nie zabrakło pięknych dziewcząt, które były udawane przez chłopców  i przystojnych  chłopców, którymi były dziewczęta.

Podczas długiej przerwy zorganizowana była prezentacja przebranych osób i obdarowanie ich słodkim poczęstunkiem w nagrodę za ciekawe przebranie i oczywiście wesoła zabawę.

 

BAS.