Uwaga!!!

Spotkanie informacyjne dla rodziców

dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz

uczniów klasy I w roku szkolnym 2019 / 2020

odbędzie się 13 czerwca 2019 o godzinie 18.00

w sali nr 9, 10, 7 (oddziały przedszkolne)

oraz  sali nr 16 (klasa I)

Odpłatność za obiady za czerwiec wynosi:

0a, 0b, 0c, VII - VIII oraz IIIa - 36 zł

klasy I, II - 30 zł

klasa III - 27 zł

klasy IV - VI - 15 zł (uczestnicy zielonej szkoły)

w sprawie odliczeń płatności za maj-

prosimy o kontakt z Sekretariatem

W sobotę 18 marca grupa 24 uczestników z naszej Szkoły wzięło udział w Rajdzie Pieszym na Powitanie Wiosny, który zorganizowany został przez Łowickie Koło PTTK. Rajd rozpoczął się od spotkania na Starym Rynku i konkursu na najładniejszą Marzannę oraz na najładniejsze wiosenne udekorowanie stroju uczestnika. Marzanna wykonana przez uczniów klasy V pod okiem p. Aleksandry Miller, uzyskała tytuł II VICE MISS. Natomiast nasza wiosenna dekoracja ubrania zwyciężyła. Przedstawiciel łowickiego muzeum wręczył nam nagrody. Była również chwila na udzielanie wywiadów do łowickiej prasy. Następnie nadszedł czas na start rajdu. Ruszyliśmy w kierunku łowickich Błoni i wzdłuż Bzury pomaszerowaliśmy do wsi Otolice, gdzie w rzece Bobrówka ostatecznie pożegnaliśmy zimę i spaliliśmy marzannę. Resztki zimowej panny zabrał nurt Bobrówki. Później przez Otolice dotarliśmy do Bochenia, gdzie czekały na nas rozpalone ogniska, kiełbaski, smaczne ciasto, gorące napoje i rzęsisty deszcz. Mimo trudnych warunków pogodowych uczniowie, rodzice i nauczyciele byli bardzo zadowoleni z udziału.