Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

22 listopada 2015 roku w uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata do bratoszewickiej parafii pw. św. Augustyna zawitali znamienici goście: rektor oraz wykładowcy Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego:ks. prof. dr hab. Antoni Dębiński, ks. prof. dr hab. Stanisław Janeczek oraz pani dr hab. Magdalena Pyter. Przybyli oni w ramach przygotowań do setnej rocznicy powstania KULu, którego założycielem jest nasz rodak i patron bratoszewickiej szkoły podstawowej – ks. Idzi Radziszewski, pierwszy rektor Uniwersytetu. Ks. prof. dr hab. Antoni Dębiński – rektor Uniwersytetu przewodniczył Mszy Świętej, Ks. prof. dr hab. Stanisław Janeczek wygłosił płomienną homilię nawiązującą do dzisiejszej uroczystości Chrystusa Króla Wszechświata, natomiast pani dr hab. Magdalena Pyter odświeżyła wiadomości o księdzu Idzim Radziszewskim oraz przybliżyła informacje o Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Podczas tej uroczystej Mszy nie zabrakło dzieci i młodzieży (być może przyszłych studentów KULu), nauczycieli z dyrekcją na czele oraz pocztu sztandarowego. Więcej informacji na powyższy temat już w najbliższą niedzielę w katolickim tygodniku „Niedziela”.

- Motyl Zbigniew