Domowa  edukacja
spędź pożytecznie czas z dzieckiem

Zdalne nauczanie

UWAGA RODZICE!
Zawieszenie zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
kliknij w link po więcej informacji

Informacje dotyczące profilaktyki
w związku z zagrożeniem koronawirusem
W zakładce
znajdują się informacje
dotyczące rekrutacji
na rok 2020/2021
Wpłata na obiady
za marzec: 66 zł
kl. VI - 63 zł
kl. VII, VIII- 60 zł
płatne do 10 marca 2020

Dnia 15 marca 2017r wybraliśmy się na gminne eliminacje XL edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej do siedziby OSP w Swędowie w składzie: Marcel Ruta, Patryk Fortuna, Zuzanna Piotrkowska, Krystian Bartnik, Ola Burtka, Weronika Roszczypała oraz nasz opiekun Pan Zbigniew Motyl. Konkurs rozpoczął się o godzinie 10:00 częścią pisemną. Do części ustnej przeszły 3 najlepsze osoby z danej grupy wiekowej. Z naszej szkoły do 2 etapu udało się zakwalifikować Oli Burtce w kategorii szkoła podstawowa, a z kategorii gimnazjum Marcelowi Rucie, Patrykowi Fortunie i Zuzannie Piotrkowskiej. Ostatecznie po rozstrzygnięciu ustnych odpowiedzi 1 miejsce w najmłodszej grupie uzyskała Ola Burtka. W grupie gimnazjum całe podium było nasze 1 miejsce - Marcela, 2 miejsce - Patryka, 3 miejsce - Zuzanny.

Na szczeblu powiatowym naszą gminę będą reprezentować Ola Burtka z klasy VI oraz Marcel Ruta z kl. II. Następny etap odbędzie się 28 marca w Zgierzu.

- oprac. Marcel Ruta